31 çekmek penisi büyütürmü

Soru

penisimin küçük olduğunu düşünüyorum. arkadaşım 31 çekersen daha çok büyür diyor. dediğine göre kremle yapmak gerekiyormuş. yaparken üstten aşağı bastırarak değil de, alttan üste sıkıcı tutup asılmak gerekiyormuş, yani sağıyormuş gibi yapınca peniste uzama olur diyor. nasıl basketbol oynarken uzana uzana boy uzar buda aynen öyle asıla asıla uzamana olur diyor. bilemedim sanki aklıma yattı mantıklı gibi, sizce işe yarar mı, bu konuda deneyen bilgi sahibi olan var mı ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    mantıklı gibi görünsede gerçek hayattaki karşılığına bakmak lazım. eğer öyle çekmekle uzasa dünyada penisim küçüktü falan diyen erkek kalmazdı, herkeste 25-30 cm beygir şeyi gibi penis olurdu. vaktin çok işin yoksa istersen dene bakalım bir şey oluyormu 1 yıl sonra sonuçları bize yazarsın 🙂 muhtemelen bir şey olmayacak boşuna uğrşacaksın demedi deme…

  2. 4

    @sissy gereken cevabı vermiş. daha gençsiniz anladığım kadarıyla. o yüzden böyle şeylere çabuk inanıyorsunuz. mastürbasyon az yapın ve muhakkak çekme şampuanı gibi şeyler kullanın. mastürbasyon da en fazla 15 günde bir olmalı. evlilik kararı aldıktan sonra da mastürbasyon artık tamamen terkedilmeli.

Bir cevap bırakın