fantezi iç çamaşırı alırken renk seçimi önemli mi

Soru

merhaba, eşimin iç giyim ürünlerine karşı tutkusu var. kredi kartını verip hiç olmadı 2 ayda bir gidip kendine güzel bir şeyler alacaksın diyor, almayınca kızıyor. üstelik her fantazide giyin süslen makyajını yap güzel kokular sür öyle gel diye ültimatom veriyor. dediklerini yapıyorum ama bazı kıyafetlerde hoşnut olmuyor, mesela geçenlerde tatlı turkuaz rengi kıyafet aldım, bu ne böyle reflektör gibi duruyorsun dedi. bazen aldığım şeylere, mayomu aldın deniz sezonumu açıldı falan diye tiye alıyor beni, güceniyorum ses etmiyorum. hangi renk alayım diyorum kadın olan sensin sen bileceksin ne seçeceğini diyor. cidden ne renk almam lazım bu adam ne istiyor çözemedim ? sizce kıyafet ve renk tavsiyesi nasıl olmalı ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 6

  Biz daha çok iç camaşırı değilde normal mini elbiselerle seks yapmayı seviyoruz. Herkesin tutkusu farklıdır ama genellikle kırmızı mor siyah renkler dikkat ceker birde altına güzel çorap olursa on numara.

 2. 6

  sevgilin çömert bir erkekmiş, kart verip istediğini alcaksın her zaman böylesi bulunmaz, üstelik zevkli tercihleri olan birisi. öncelikle şunu bilmen lazım tüm renklerin insanlar üzerinde bir karşılığı var. misal doğayı koruyalım yazısını yeşil yazarlar, temiz sahillere mavi bayrak verirler, dikkat çekmesi gereken şeyleri kırmızı yaparlar böyle böyle daha birçok renklerle ilgili örnek verilebilir ben uzatmayacağım istersen internette araştır renkler ile ilgili daha çok detay bulabilirsin. gelelim seçeceğin renge, az önce bahsettiğim kırmızı neydi dikkat çeken bir renk, boğaya kırmız sallarlar, çünkü dikkat çeker duyguları harekete geçirir. işte sende bu sebepten kırmızı kullanmalısın, kırmızının doğru tonlarını. cinselliği dürtüleri ortaya çıkaran kırmızı eşinin beğeneceği bir renk. diğer tonları mayoya benzetmesi bu yüzden. birde kombin renkleri var misal kıyafet siyah olur ama bunu kırmızı aksesuarlarla tamamlarsınız, kırmızı kurdele bağlar, kırmızı ruj sürersiniz, kırmız topuklu kullanırsınız, kırmız küpe, yada kırmızı bacak bandı takarsınız, kırmızı eldiven giyersiniz. anlayacağınız doğru tonlarla erkeği kışkırtabilirsiniz. başka bir fikir masumiyetin rengi beyazı kullanın, yanına kırmızı aksesuar ile harmanlayın, yada tam tersi kımızı kıyafeti beyaz aksesuarlarla tamamlayın.

 3. 7

  vücudunuza tam oturan kusurlarınızı kapatan kıyafetler seçmeye özen gösterin. bazen çok güzel bir kıyafet olmasına rağmen herkese yakışmıyor. renkler güzeldir bence ama doğru uyumu yakalayınca. neon yeşil de giyebilirsiniz ama makyajınızı da buna göre yapmalı aksesuar ve temayı buna göre ayarlamalısınız. genelde erkekler kırmızı seviyor, belki kırmızının pembeye bakan tonlarıda olabilir.

 4. 4

  beni renkten ziyade kaliteli kumaşlar kullanılan ürünler almanızı tavsiye edeceğim. internette ucuz fiyatlı güzel görünen şeyler satıyorlar, öyle zararlı boyalar kullanmışlar kalitesiz kumaşlar ve iplikler resmen çöp. hatta öyle kötü kokuyorlar ki geri dönüşüm malzemeden yapıldığını anlıyorsunuz. yıkanınca bile kokusu gitmiyor, giyince üstünüze boyası çıkıyor. bir kullanım soluyor yamuluyor bozuluyor. belki bütçemiz iyi değil ama uzakdoğu ürünlerinden dip kalite olanlardan uzak durmak lazım.

 5. 4

  Kırmızı beyaz siyah benim favori renklerim ama bunları doğru da kombinlemen lazım. Makyajı vs ile.

 6. 3

  En iyisi seçimi ona bırak. Böylelikle beğenmeme gibi bir durum olmayacak

 7. 6

  mesele renkle alakalı değil! mesele tarz ve tavır meselesi. fantazi iç çamaşırlarını duyduğunuza eminim. onlardan giyince tarzınız da, tavrınız da fantastik olmalı. mesela o sizi değil siz onu yatağa atmaya uğraşıyormuş gibi yapın. bir de bunu deneyin… erkeklerinizi biraz mest edin hanımlar, onları isteyin ve bu isteğinizi onlara belli edin!

 8. 0

  nedense bana kırmızı ve tonları çok seksi geliyor. desenli şeyler o kadar erotik gelmiyor. renk ; kırmızı pembe fuşya ve elbette beyaz.

Bir cevap bırakın