kadın iç çamaşırı giymekten nasıl kurtulurum bunun tedavisi var mıdır

Soru

merhaba, ben erkeğim. gay değilim kadınlardan hoşlanıyorum ama ergenlikten bu yana kadın külotu, tanga, sütyen, jartiyer, külotlu çorap giyiyorum ve giymekten zevk alıyorum. ne kadar denedimse de başaramadım bırakmayı. psikiyatriste gitsem ilaç yazar mı bana bu durum için. hapla tedavisi var mıdır bunun?

Cevaplar ( 4 )

 1. 0

  tabiki psikolojik ilaçlar mevcut, insanın düşünme kabiliyetini yavaşlatıyor, beyinin haz, mutluluk, korku, endişe, stres, heyecan gibi duygularıı bastırıp yavaşlatıyor. birnevi duygusuz hissiz gibi oluyorsunuz. bu ilçalar bi noktada işe yarıyor ancak ilaç kullanmayı bırakınca yine coşuyorsun. ilacın amacı ilk başta istemediğin şeylerden uzaklaşmana yardımcı olmak için, bu aşamada kendinde bu tür şeylerden uzaklaşmak içni çaba göstermelelisin. diyelim 1 yıl geçti artık bu tür şeyler yapmıyorsun yada yapmak istemiyorsun artık ilaç kullanımınıda azaltmış bırkamışsın. kötü şeylerden kurtulmuşsun. eğer temiz kalmaya çalışırsan geçmişe yönelik şeylerden uzak durur kendini tutarsan kalıcı olarak kurtulursun. lakin rahat durmuyor, azıcık porno bakayım, azıcık kıyafetlere dokunayım, şunu yapmaktan bir şey olmaz gibi düşünürsen iradeni kullanmazsan canın istiyor diye yine yaparsan eskiye dönersin. tüm olay senin istemende, kimse senin başında durup yapma etme uzak dur hani bırakmıştın demez. gerçekten istiyorsan kurtulursun, gerçekten istemiyorsan laf olsun diye diyorsan hiç kurtulamazsın, denedim olmuyor falan diye bahaneler bulursun sürekli kendine.

  • 0

   profildeki sen misin hülya, acayip tatlı ve güzelsin, tanışmak istersen konuşalım, ilgimi çekti, bende biseksüelim

 2. 0

  öncelikle geçmiş olsun. bundan kurtulmak için testesteron seviyeni bir ölçtür. sonra karşı cinsi daha çok düşün. bilhassa giymek istediğin kıyafetlerin hayallerindeki kıza daha fazla yakışacağını, onunla geçireceğiniz fantezileri düşün. bu tarz isteğini yâni cd tarzını hatırlatacak şeylerden ama herşeyden bir müddet uzak dur. kolay gelsin. hapa gelince hapla olacağını bilmiyorum ve zannetmiyorum.

 3. 1

  arkadaşım yazdığın kıyafet çeşitlerinin bir kadın olarak sadece zorunlu olduklarını giyiyorum. yani sütyen o da dışarı çıkarken memeler sallanmasın uçları belli olmasın diye. ayrıca külotlu çorap, tanga, jartiyer ne kadar kalitelide olsa bir süre sonra garip garip kokuyor. çabucak yırtılma ve delinme ihtimalleri oluyor. bedenimi sıkıyor boğuyor gibi hissettiriyor. tanga heleki kıçımın arasına giriyor sinir oluyorum. güzel güzel rahat iç çamaşırı giymek varken hemde pamuklu yumuşacık ohh miss.

Bir cevap bırakın