erkek olmama rağmen kadın kıyafetleri giymekten haz alıyorum

Soru

Merhaba ben 34 yaşında bir erkeğim fakat çok yılardan beri kadın kıyafetleri giyiniyorum, bundan oldukça zevk ve haz alıyorum. yani o eteğin tenime değmesi kalbimi pır pır ediyor. bir türlü kadın kıyafetleri giymekten vazgeçemiyorum, düşünüyorum ama cevabı bulamıyorum sizce nedendir ?

Cevaplar ( 5 )

  1. Erkeklerin içinde bu his oluyor. Bende de var mesela gizlice iç çamaşır denemelerim oluyor.

  2. farklı bakış açısı farklı hazlar. bazıları brokoliyi çok lezzetli bulurken, bazıları tiksiniyor, bazıları hızlı arabları severken bazıları ehliyet bile almak istemiyor, kimsi karıncadan korkarken bazıları aslanların arasında yatıp kalkıyor. insanların faklılıkları, haliyle her alanda tercihsel farklılıklar olması normal. işte mesele bu noktada başlıyor, bu bir tercih diye aşağılık ahlaksız şeyler yapıyorsan tüm bunlar bireyi çöküşe tükenişe sürüklüyor. yani arzularımızı dürtülerimizi kontrollü yaşamayı bilmeliyiz.

  3. nereye kadar, kısır bir döngü içinde… gençlikten beri vardı bu dürtüler, nişanlandık evlendik, aile sahibi olduk yıllar geçiyor aynı şeyler giy çıkar giy çıkar. bir geleceği yok. tek değişen tükenip biten günlerimiz. bir takıntı beynimize takılmış bozuk plak gibi aynı yerde aynı saçmalıkları yapıp duruyoruz. bazen diyorum kıyfet işte bir kumaş parçası neyin kafası neyin tutkusu bu, bir hiçlik. ilerleyememek aynı kısır döngüde dönmek. diliyorum bir gün herkes kurtulur bu kısır döngüden çıkıp gerçekleri görür.

  4. Niye düşünüyorsun ki kendini mutlu hissediyorsan giy gitsin. Bende külotlu çorap giymekten çok hoşlanıyorum. Zevk aldığın şeylerden başkalırının düşünceleri için vazgeçme

Bir cevap bırakın