crossdresser erkeklerden hoşlanıyorum ama çok yeniyim

Soru

daha önceden cdlerin baş rolde olduğu sex videolarını izliyordum bundan zevk alıyordum ama gerçekte böyle birşey yapmak istemiyordum. online mesajlaşma uygulamasında takılırken bi pasif bana mesaj attı, kendisini kibarca reddettim ama aradan birkaç gün geçti onu çok merak etmiştim açıkcası daha sonra mesaj attığımda geri dönmedi. bu olay kendimi keşfetmeme sebep olmuştu. bazenbirilerini bulmak ve tanımak istiyorum, bazen kendimi bunu yapabileceğimi düşünmüyorum. kafam çok karışık.

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  benzer tarzda çok soru var. önce merakla ilgil ile başlıyor, sonra hoşlanma, sonra iyiden iyiye tutku ile bağlanma. sonra kendi üzerinde nasıl oalcak düşüncesi, peşine bunu deneme arzısı, bir bakmışsın cd bile olmuşsun, giyinmek yetmiyor, bende pasif olmak o zevki tatmak istiyorum diye başlarsın sonraları. yok artık imkansız deme sitede yazılan benzer soruları okuyun bir çok kişi hep aynı yoldan geçmiş aynı hataları yapmış, şimdi kurtulamıyor, bataklık içinde çırpınıyorlar.

 2. 5

  hoşlantı dediğin bir yerde durmaz, sürekli hareket aksiyon yenilik ister. bu gün hoşlantı yarın bunu yaşama arzusuna dönüşür. ondan sonra nereye gideceğini neler olabileceğini zaten @extory_3131 yazmış. olası böyle şeyler sizi korkutuyorsa gelecekte yapabileceklerinizden pişman olacaksanız bu hoşlantıları aklınızda bitirin.

 3. 6

  evet harika bi kültür. keşfet bence de. sanal ortamda pekçok site ve guruplar var cdlerle tanışabileceğin. birkaç cd takip edip tanıştım yıllar içinde, güzel oldu…

  • 9

   crossdresser sissy bireylerlerle tanışmak istiyorum. küçük bir şehirde yaşıyorum. online ortamda nerede bulabilirim bana söyler misiniz?

  • 12

   meraba canım hangi siteler o bize de söylesene ya merak ettim bak şimdi

  • 5

   mesaj atamıyorum size arkadaşlar sitede az aktivitem varmış ondan. bana yazarsanız yazarım.

Bir cevap bırakın