cinsel gücü arttırmak için hap yerine mı mutluluk çubuğumu daha etkili

Soru

yaşı 60 olmuş bir erkeğim. çoğu zaman cinsel gücü arttıran hap vb şeyler kullanmak ve temin etmem zor oluyor. Bunun yerine penise takılan hareketli aparat mutluluk çubuğunu kullanmam beni hap ve sprey masrafından kurtarır mı?

Cevaplar ( 3 )

  1. 8

    selam bu mesele biraz tartışmaya açık. bazılarına göre her iki durumda sorunlu, tercih kendinize kalmış. ama şöyle bir çıkarım yaparak gidebiliriz. hapların parasından çok kullandığınızda fayda görüyor işe yarıyor mu. eğer yaramıyor ve cinsel olarak aktif olmak mecburiyetindeyseniz başka çareler işe yaramadıysa son çare birde bunu deneyin gibi düşünebilirsiniz. haplar iş görüyorsa yada cinsellik sizin için önemli değilse kurcalamaya yeni heyecanlarla cebelleşmeye gerek yok. birde bunlar dışında ayrı bir konu olarak çubuğun teknolojisi geçmiş, geri kalmış durumda, tercihen haplar ve diğer farklı yöntemler daha cazip olmaktadır.

  2. 4

    dostum kestirmeye biçtirmeye hiç cerrahi müdahaleye gerek yok. haplar iyi yeterince iş görüyor. adı malüm o mavi haplar dışında piyasada çok farklı uygun fiyatlı haplarda var. tavsiye istersen yaz özelden markasını atayım, bi tane aldınmı 3 gün gidiyor nerdeyse, yazık etme kendine başka şeylerle uğraşma hap yeter

  3. 4

    sertleşme sorunu var sıkıntılar yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekürler saygılarımla

Bir cevap bırakın