evli iş arkadaşımın isterik tavırları var

Soru

merhaba 29 yaşındayım, manisada büyük bir fabrikada 5 yıldır çalışıyorum. yine birlikte çalıştığımız evli bir bayan var. olay şu bu bayan benimle çok samimi ve yakın konuşmalar yapıyor. çoğu konuşma erotik ve eşinin bir şey beceremediğini yapmadığını söylüyor. geçenlerde sizde durum nasıl deyince bende iyi şükür sorun yok deyip geçiştirdim. zaten bahtsızım ben, söyle senin gibi bi koca denk gelmedi şansıma dedi. neyse uzatmayayım olayın özeti bu bayan bildiğiniz bana yazıyor, tabi bende mesafeli durmaya bakıyorum ama bazen kafam karışıyor. şu an ne yapacağımı bilmiyorum, böyle giderse bi anlık gafletle olmadık şeyler yapabilirim diye çekiniyorum. gidip insan kaynaklarına söylesem ne demem lazım, inanmazlarsa yada inanırlar da işten atarlarsa sebebi ben olurum ? kadına desem bana böyle konuşmalar yapma, diklenir üste çıkmaya çalışırsa ne diyorsun sen be evli barklı kadınım ben terbiyesiz falan diye terslerse. böyle bir durumda kalmak acayip bir şeymiş ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 6

  yapılacak şey kadını uygun bir dille uyarıp mümkünse görüşmeyi kesmeniz. özellikle iş yerlerinde bu tür yakınlaşmaların sonu kötü bitiyor. üstelik kocasının durumu öğrenip neler yapabileceğini bir düşünün.

 2. 3

  cok risk altindasin haberin olsun. kendi hayatini karartabilirsin

 3. 2

  sıkıntılı bir durum, her yapacağın hamle sana dönebilir. en iyisi aşırı soğuk ve mesafeli davranmak, sizden yüz bulamazsa devam etmez. eğer siz kafam karıştı falan diye yanaşmaya gülüşmeye kalkarsanız kurtulmazsınız.

 4. 2

  sen ciddi devam ettiğin müddetçe bir sıkıntı yaşamazsın. belki açık ve net bir şekilde “ben bu konuda çok şanslıyım, eşimi çok seviyorum… ” gibi başlayan bir iki cümle ile uzatmada cevaplarsan anlar sanıyorum.

 5. 1

  en güzeli ilgisiz gibi davranıp yavaş yavaş soğutmak. yoksa başınıza bela alabilirsiniz.

Bir cevap bırakın