arkadaşım eşini aldatıyor arada ben kalıyorum

Soru

dostlar, 15 yıldır arkadaş olduğum kankam geçen sene evlendi. iyi güzel evlendi ama sevgilisine bunu hiç söylemedi. şimdi iki kadın var, ikisi de bir birini bilmiyor. arada ben varım, halı sahaya gidiyoruz diyor eşine çıkıp bana geliyor, çantasını bırakıp ben kaçtım diyor sevgilisine gidiyor. birkaç saat sonra geliyor çantasını alıp eve gidiyor. bazen de bana arattırıyor beni bahane ile çağır bir şey uydur diyor, eskiden sallıyordum hadi hatır için düzelir diye, adamın çocuğu oldu hala ex ilişkiler yaşıyor. geçen yine böyle bahane uydurup kaçtı, eşi arıyormuş açmıyormuş telefonu, sonra beni aramış çocuğun ateşi çıkmış hastaneye gidiyorlarmış yanındaysa söyle diyor. ne yalan uyduracağımı bilemedim, aradım bizimkisini sövdüm saydım bi daha beni aracı yapma senin vebaline ben ortak olmam dedim kavga ettik. 1 hafta sonra geldi tamam az idare et manita ile ilişkimi bitireceğim şimdi hemen olmaz onca idare ettin 1 ay daha idare et diyor. ya sabır, böyle arkadaş olmaz olmaz olsun. ilk kim ararsa beni sevgilin mi arar eşin mi arar bilmem ilk arayana söyleyeceğim dedim bende. biraz daha idare etsem mi söylesem mi bilmiyorum, hiç mi arkadaşlık hatırımız yokmuş diyor. ne yapayım sizce ? söylesem işler sarpa saracak sonra ben kötü insan olacağım, söylemesem bu adi devam edecek ortaya çıkınca yine ben gizledim diye bana mı ihale yıkılacak bilmiyorum ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  cidden çok karmaşık bir olayın ortasında kalmışsın arkadaşında harbi adiymiş bare niye evleniyorsun bu tipkeride anlamıyorum nasıl iki kişiyi birden uyuyabiliyor ya onu bırak yorulur insan bi ordan oraya valla ben bile iklemde kaldım napardım diye söylersende bitme ihtimali yüksek söylemesende kendisini yakalansada bitticek bak bence hine arkadaşını uyar böyle ama söyliceğn kişi karısı olmasın ne bilim çocuk varya oyuzden 2. kişi olan kişiye söyle sen metres olmayı kabul ediyormsn fln diye bence ama bu benim dememde daha iyi tavsiyelerde gelir yada yaşanmışlığı olan bu jonu hakkında biri varsa o daha iyi bilir

 2. 2

  evet zor bir ikilemde kalmışsınız. tabi burada her şeyi olduğu gibi arkadaşınızın eşine anlatmak da bir seçenek ama bu topa siz girmeyin. yapılabilecek en iyi şey idare ettiğiniz o kişiyle tamamen ilişiği kesmektir. zaten defalarca uyarmışsınız. ayrıca bu tarz bir durum için de yardım etmek zorunda değilsiniz. evliliğini, eşini, çocuğunu düşünmeyen birine yardımcı olmak sizi de bu suça ortak kılar. bence kesinlikle görüşmeyi sonlandırın bu kişiyle.

 3. 2

  nasıl bir aymazlık, bu adam da bozukluk var, hiç normal değil. hem ona hem buna hepsini iadere etmeye çalışması, hele birde yeni çocuğu varken bu kadar vurdumduymaz olması hiç normal değil. psikolojik tedavi olması lazım, bariz yani.

 4. 2

  senin yanına geliyorum dediği bir gün çantasını bıraktıktan sonra eşini ara arkadaşına ulaşamadığını ve evde olup olmadığını sor. fazla ilerleme. sonra bunu arkadaşına da söyle. mesajı alacaktır. almazsa devam edebileceğini söylersin. hala akıllanmazsa istersen eşine kibarca mesajı gönder. benim yanıma geldiğini söylüyorsa acaba nerede diye.

Bir cevap bırakın