sevgilimin beni aldattığını gördüm ama saklıyor

Soru

ben uzun zamandır bir kadınla sevgili hayatı yaşıyorum. davranışlarından şüphelendiğim için takibe aldım ve başkası ile görüştüğünü anladım. medeni davranıp karşıma aldım, gördüklerimi hiç söylemeden evlenelim artık epey zaman oldu dedim, hiç hayır demedi bunu onayladı, yaza nikah yapabiliriz dedi. ses etmedim kendi itiraf etsin diye bekledim, benimle mutlu musun kararından emin misin diye sordum, mutluyum dedi. öyle olunca bende merak etim neden acaba diye pişmanlık mı ne sebeple söylemiyor diye izlemeye devam ettim. yine o kişi ile görüşmeye devam ediyor bana hiç birşey yokmuş gibi davranıyor. bir yandan nişan elbisesi seçiyor. tiyatro izler gibi merakla izliyorum ne olacak, cidden benimle de evlenip ikimizi bir idare etmeye devam mı edecek ? neden bunu yapıyor ? cinsel heyecan mı arıyor ? madem oyunu seviyor bunu bir seviye ileri taşısam gidip birde o adama söylesem ikimizi de idare ediyor, hem sana oynuyor hem bana desem daha eğlenceli şeyler olur mu ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    muhtemelen bu süreçte yıpranan yine sen olacaksın. eğlendiğini sanıyorsun ama işler sarpa sarınca gerçekleri anlayacaksın. yapacağın belli, sevgiline onu gördüğünü bu şekilde bir ilişki sürdürmek istemediğini ona olan güveninin sarsıldığını söyleyip hayatında mutluluklar dileyip ayrılacaksın. sonra yeni arayışa girip, kendine yeni rota çizeceksin. mutluluğu aramaya devam edeceksin. diğer türlü oyunlar zaman kaybı ve hayal kırıklıkları getirecektir.

  2. 5

    size tavsiyem böyle bir durum da gidip evlenelim neden dediniz ki. sevgiliniz bu durumu bayağı normal bir durum gibi görüyor. sizi aldatıyor gibi bir duygu yok. bu durumda kesinlikle destek alması gerek. çünkü yaptıkları normal değil.

  3. 2

    açıkçası böyle oyunlarla eğleneceğinizi düşünmeniz yalnış. elinde sonunda eğlence sandığınız şey sizi mutsuzluğa boğacak. bencede diğer kişilerin dediği gibi sevgilinizle oturup samimi olarak bu konuyu konuşun ve bir karara varmaya çalışın.

Bir cevap bırakın