evli bayanlar neden kendilerini elle tatmin etme ihtiyacı duyarlar

Soru

15 yillik evli ciftiz. Sex hayatimiz yok gibi neredeyse bir gece sabaha karsi salonda tv karsisinds uyuyakalmisim uyandim. Yatak odamiza gitmek icin kalktim ve esimim yatakta yari uykulu elle doyum yaptigini gordum ses cikartmadan kapi araligindan bosalmasini izledim. Evli kadinlarin kocalari ile seks yerine elle doyum yapmasi neden sizce

Cevaplar ( 10 )

 1. 2

  Eşini belki yeterince tatmin edemiyorsundur veya sana söyleyemediği bir fantezisi vardır ve bunu düşünerek kendini rahatlatıyordur.

 2. 2

  Evli erkekler gizli elle doyum yapıyorsa biz evli kadınlar neden yapmayalım. Çok mu anormal bu 😀 ve daha bilmediğiniz neler vardır ….

 3. 1

  zevk meselesi kadın tek başına hayal kurup rahatlamak istemiş olabilir

 4. 2

  merhaba, bu durumun kesin bir nedeni yok. herkesin düşüncesi yada hareket tarzı farklı olabiliyor. tamamını yazmaya açıklamaya çalışsak çok uzun sürer. çoğu durumda çiftlerin cinsel uyumsuzluğu, bazen de geçmişten gelen alışkanlıklar olabilir. sorun nerede neden böyle yapıyor en güzel cevap alabileceğiniz kişi internet değil yine eşinizin kendisi. onunla çatışmaya girmeden samimi ve doğru bir şekilde konuşup düşüncelerini öğrenerek sizde kendi düşüncelerinizi ona aktararak aranızdaki bağı güçlendirmeli güven kazanmalısınız. güven olduktan sonra aranızda çekinmeden utanmadan düşünceler paylaşabilir. bu sayede nerde sorun yaşıyor anlayabilir bunu düzeltmek için çaba gösterebilirsiniz. lakin aranızdaki güven koptuysa, utanma, sıkılma, çekinme bazı şeyleri gizleme, kendi içine atma durumu başlar sonra aranızda görünmez duvarlar olur, ilişkiniz soğur heyecanınızı kaybedersiniz, cinsellik biter, aynı ev içinde sözleşmeli çalışan iki yabancı işçi olursunuz. ister diyalog kurarak başlayın isterseniz çift olarak terapiste gidin ama çaba göstermeden hiç bir şey iyiye gitmez, aksine daha da kötüye gidecektir. tamir edilmediği sürece her geçen gün çözülme ve uzaklaşma devem eder.

  • 4

   erim bey deneyimli ve bilgili olmak resmin büyüğünü tamamını görmek böyle bişi galiba. herkes sadece mast yapmasına odaklanmış mesle bu değilki adamla kadının cinsel hayatı neredeyse bitmiş gerçekten farketmedikleri sorunları var anlaşıldığı kadarıyla

 5. 4

  elle doyum yapmayan erkek var mıdır acaba. yoksa elle doyum yapmayan kadın da yoktur. bunda şaşıracak bişey yok. biz kadınlar yapınca olay oluyor.

 6. 6

  çoğu kadın kaç yaşında olursa olsun bazen hayal ettiği sevişmeyi ve doyumu gerçekleştiremediği için yapabiliyorlar bir erkek kadının neresine dokunacağını bilmeli her kadın farklıdır kimi memesinin emilmesinden hoşalınırken kimiside tam tersine istemez

 7. 5

  15 yıl boyunca büyük bir problem yaşamıyor olduğunuzu ve şimdilerde tv önünde uyuyup kaldığınıza göre fiziksel olarak bitkin düştüğünüzü ve işinizi ihmal ettiğiniz ihtimali kafamda canlandı. sen yatağına gittiğinde eşin başka yerde sabahlasa sen de istesen muhtemelen aynı şeyi yapardın. en azından istediğimde gelmiyorsa, ben öyle yapardım.

Bir cevap bırakın