sağlık için masaj yaptırırken istemsiz tahrik oldum

Soru

Her şey donuk omuz hastalığım ile başladı. Omuz kasları ile ilgili çok acı veren bir hastalık. Doktorum masaj önerdi ve bir hastanenin masaj bölümüne gittim. İlk Masaj rahatlattı ikincide azeri masör vücut masajını da ekleyelim dedi ve kabul ettim. Bu seferde masör çocuğun dokunuşlarını vücudum farklı algıladı ve tahrik oldum. Ertesi gün evde masajı düşünerek elle doyum yaptım. Sizce bu normal mi

Cevaplar ( 10 )

 1. 7

  selam, tamamen düz mantık, kadınlar dokunulmaktan, erkekler dokunmaktan hoşlanır. bu durumda uyarılıyor olmanız, masaj sırasında etkileniyor olmanız gayet normal. lakin bu her şartta olmaz, her dokunandan etkilenilmez. birazda kişinin bilinç altı faktörü ile ilgili durumlar vardır. örneğin siz gördüğünüzde bu kişiye karşı hiç bir şey hissetmemiş belki biraz gıcık bile olmuş olabilirsiniz ama hep derler ya elektrik aldım alamadım falan işte bu durum gerçekleşir bilinç altında kişiye karşı pozitif bir etkilenme olur. bu etkileşimi sizin dediğiniz gibi vücut kendince yorumlar ve başka şeyler hissetmeye başlarsınız. genelde bu tip durumlar bir süredir süren mutsuzluk keyifsizlik huzursuzluk olumsuzluk gibi durumlar sonunda vücudun doğal olarak rahatlamayı ve mutlu olmayı arzulaması ile oluyor. tabi bu kadar istek ve arzu birikmişken biriken enerjiyi atmak tatmin olmak için mastürbasyon yapmak doğal bir refleks.

 2. 8

  Masorler zaten bu meslegi kadin dusurmek amacli hemde para kazanmak amac ikiside bir arada

  • 4

   katılıyorum @murat06 vücut masajı da ekleyeyim mi demesi bunu akla getiriyor. sana ne doktor demiş yapılacak şeyi değil mi. sen de bunu istemişsin ki kabul etmişsin. amacın sadece bir vücut masajı olsaydı gider bayan ya da yaşlı bir bayan masör bulabilirdin.

 3. 4

  bence mesaj yaptırırken azmanız gayet normal, çünkü aynı durum banada oluyor. ne kadar düşünmesemde dokunuşlardan etkileniyorum, erkeğin elinin sıcaklığını bile vücudum üstünde hissetmek bana yetiyor, hemen vajinal sulanma ıslanma başlıyor. masaj üstünede boşalıp rahatlamak gayet keyifli oluyor. onca isteklenmişken çatlayacak halimiz yok rahatlamak lazım değilmi ama.. takmayın bunu kafanıza çok düşünürseniz sonra takıntı saplantı halini alabilir. yaşadınız oldu geçti bitti.

 4. 9

  Benzer olay benimde başıma geliyor. Spa spor merkezinin masaj salonuna gidiyorum. Kişisel görüşüm masör de bunun yani tahrik olduğumun farkında ama hiç kırmızı çizgiyi geçmedi. Sanki herkesin bildiği ama bilmezden geldiği ortam.

  • 5

   tatil için gittiğimiz otelde mesaj yaptırmıştım bayan istemiyorum bay masör olsun lütfen dedim bir güzel yoğursun diye düşündüm bu kadar arzulu yapacağını hiç tahmin etmedim ben zevkten kendimden geçerken baktım adam çadırı kurmuş çok fena kaldırmıştı tabi bir yanlış hareketini görmedim görevini çok saygılı yaptı düşününce işi zor gerçekten otel çıkışında kendisine ekstra bir bahşiş bırakmıştım

  • 4

   covit sebebi ile 1 yıldır gitmesem de aynısını bende yaşadım ve tüm kadınlar için geçerli diyemem elbette ama bence bu amaçla spa’ya giden çok kadın var. gidilen yer elit bir yer olduğu sürece sorun yok bence. ben ıslanmıştım masörüm benden etkilendimi bilemiyorum 25 yaşlarında çok yakışıklı birisiydi ben ise 55 yaşında kilolu bir kadın.

  • 6

   :))

 5. 7

  Siyahvebeyaz olgun seviyosa etkilenmistir

 6. 4

  Ben bunu yasamadim cekinirim masaja gitmeye. Ama yakin arkadasim bunu bir suredir yasiyor elit bir spor salonu spa bolumunde. Masorun onu bosalttigini sonra hicbirsey olmamiscasina oradan ayrildigini anlatti bana.

Bir cevap bırakın