evlenince sürekli seks yapmak istek azalmasına sebep oluyormu

Soru

bunu niye sordum çünkü 2 yıl önce evlendik ilk başta çok fena istekliydik her gece her gece hele hafta sonları evden çıkmıyorduk. o ara ikimizde çalışıyorduk ona rağmen hep aklımız cinsellikteydi. şimdilerde artık eskisi gibi değiliz, haftada bir bazen 10 günde bir bir araya gelmeye başladık. sanki bir birimizden sıkıldık. kendimi sorguluyorum öyle eskisi gibi seks yapasım yok ? keza adamda aynı, oda eskiden hadi hadi der ikide bir gelirdi oda istemiyor gelmiyor ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  Bütün evliliklerde böyledir. Yani en azından %90 öyle tahmin ediyorum çünkü kimle konuşmuş olsam benzer senaryoları söylüyorlar. Ancak sıradan cinsellik degil de içine heyecanlar katıp(iliskiye 3. Kişi almak gibisinden bahsetmiyorum) oyuncak vs vs gibi. Belki biraz daha sizi bir araya getircektir.

 2. 2

  çok seks yapınca yada çok mastürbasyon yapınca kalite düşüyor, hatta yapmaktan sıkılıyorsun yapasın gelmiyor. çiftlere tavsiye rahatı bulduk diye bol bol seks yapmasınlar. sonra tadı heyecanı kaçıyor.

 3. 4

  bir önceki soruda da yazmıştım, her şeyi yapmak ortada gizemli birşey bırakmamak ilişkide monotonlaşmaya sebep olur. evlenmeden önce bir biriniz ile ilgili merak ettiğiniz çok şey varken evlendikten sonra bu şeylerin sayısı azalır ve bir birinize olan ilginiz azalır. sadece cinsellik için değil hayatın her anında bu böyle. tavsiyem biraz cinselliğe ara verin bir biriniz özleyin, cinselliği öylesine canınız sıkıldıkça yapmayın, özel planlanmış zamanlar seçin özenle hazırlanmış olarak başlayıp ağır tempo ile devam edin doyurucu olacak biçimde bitirin. mesela farklı bir ortan seçin, ordamda farklı bir ışık tercih edin misal mum, yeni seksi kıyafetler kullanın sadece kadın içni değil erkek içinde derili kayışlı kemerli maskülen kıyafetler olabilir. gerisi zaten sizin hayal gücünüze kalmış her şeyi de ben yazmayayı değilmi 🙂

 4. 7

  Eee kuyuda su doluydu çeke çeke bitti artık bu işler böyle doydunuz ve farklı şeyler arayışına girme vaktiniz gelmiş sonuç budur

 5. 8

  evlenince yada evlenmeden önce fark etmez, aşırı cinseli eylemde bulunmak sonunda tadınızın kaçmasına sebep olur. yavaş gitmek çok isteklenince seks yapmak doğru bir hareket olur.

 6. 2

  Aranızdaki ten uyumu ile alakalı bence aşkınızı tutkunuzu yeniden kazanmak için birşeyler düşünmeye başlarsınız iyi olur

 7. 2

  yaş 30 altı ise normal bir durum değil. 35 üstü ise kısmen normal kabul edilebilir belki. birde iş yorgunluğu ve stres bunun sebebi olabilir.

Bir cevap bırakın