evlilikte çok seks yapmak zararlımı

Soru

yeni evli çiftiz eşimle sürekli ilişkiye giriyoruz bazen çok yaptım biraz ara verelim bir birimizden bıkacağız diyorum eşim 100 yıl geçsede ben senden bıkmam diyor arkadaşımla konuşurken ne yapıyorsunuz siz bu kadar çok yapmayın zararlı sonra bıkarsınız seksten soğursunuz dedi ama ne yapayım ikimizde çok istekliyiz ben çalışıyorum işe gidip geliyorum bütün gün iş yerinde aklımda eve gidince seks yapmak var eve bir geliyorum çamaşırım ıslak vajinam köpük olmuş daha yemek bile yemeden sevişmeye başlıyoruz rahatladıktan sonra başka şeylerle ilgileniyoruz bu azgınlıkla ilerde sorun yaşarmıyız gerçekten

Cevaplar ( 6 )

 1. 5

  Ya siz gercekmisiniz ne buya yatak ilişkinizi buraya taşıyorsunuz. Elbette fazlası zarar siz yeni evlisiniz çalışmaya devam edebilirsiniz…..

  • 4

   zaten bi siteye bişe yazmaya gelmiyor hemen dalga geçen laf sokan mesajlar yazıyorlar gerçekten ciddi birşey sordum

 2. 5

  merhaba, evlilikte çok seks yapmak zararlı diye doğrusal bir kuramda bulunmak yanlış anlaşılmaya sebep olabilir. yeni evli çiftlerin bir birlerine karşı olan heyecanı cinsel aktivite olarak patlamaya sebep olabilir. sonuçta bu güne kadar kendini tuttuysan hep içindeki isteği cinsel şehveti dizginlediysen evlendikten sonra artık atış serbest denilince otomatiğe alıp seri olarak atış yapmaya başlamak normal yani, hele ki sizin dediğiniz gibi tüm gün seks düşünüp eve dönmek için sabırsızlanmak hayli normal diyebiliriz. arkadaşınızın demek istediği bir anca bu kadar çok sekse vermeyin kendinizi heyecanınızı çabuk kaybedersiniz, işin gizemini kaçırmayın ağırdan gidin mesajı olsa gerek. zaten bu aktif dönem cicim aylarda olur sonrasında fırtına dinmeye her şey kendiliğinden yatışmaya başlar. çok seks yapmayın sıkılacaksınız sonra sözü aslında şu an için pek geçerli sayılamaz, bırakında gençler bir birine doysun değil mi ya, sonra nasıl olsa uslanırsınız.

 3. 4

  Bencede sonra sonra bıkmaya baslarsiniz. Eşiniz sizden asla bıkmam vazgeçmem desede aynı tatliyi yiye yiye insan yeter be birde başka tatli yiyelim tadalım demeye başlar.

 4. 5

  Oyle bir anlattin ki okurken bile heyecanlandım

 5. 3

  korkutmayın gençlerin bırakın heveslerini alsınlar rahatlasınlar sonra ister istemez işthları azalır

Bir cevap bırakın