evde yapay vajina ile mastürbasyon yapmak

Soru

merhaba 22 yaşında bir gencim bugün evde bir değişiklik yapıp mastürbasyon yapmak için eldiven, sünger vs. şeylerle mastürbatör yaptım ve içine boşalırken çok hassasiyet oldu git gel yapamadım bu normal midir yoksa değil midir ? yada gerçek olmadığı için eldiven dokusu nedeni ile böyle oldu, yardımcı olursanız sevinirim ? not: içine kayganlaştırıcı döktüm.

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    seçtiğin bardak küçük bir bardaksa sana da çok dar bi alan kaldıysa o yüzden sürtünememiş olabilir süngerler çok sert olabilir bak tavsiye vericem nasıl bildiğimi sorma. bardaklar çok küçük oluyor o yüzden ben demirli kalemliğe koyuyordum parmağımla da içerinin rahatlığını kontrol edip öyle kullanıyordum 😂🤫🤐

  2. 2

    penis başında aşırı hassasiyet varsa benzer durumu sürekli yaşarsın. ister mastürbatör kullan ister gerçek bir kadınla seviş. bu durum cinsel performansını bile etkiler, hatta erken boşalmana bile sebep olur. çaresi daha çok yapıp bu hassasiyetin biraz daha azalmasını sağlamaktır. bir nevi ayakkabının ayağı vurup orada nasıl oluşturması ve zamanla artık vurmaz olmaya başlaması gibi düşünün.

Bir cevap bırakın