evde kayganlaştırıcı jel yapımı

Soru

slm arkadaşlar, malum fiyatlar aldı başını gitti, küçük 100 ml bir kayganlaştırıcı jel 100-120 lira olmuş. bide çok dayanmıyor çabuk bitiyor, az kullanayım desen tazelemeden kuruyor. mast yaparken olsun, sevgilimle ilişkide kullanmak için olsun çabucak harcanıp bitiyor. biraz araştırdım internetten mesela hindistan cevizi yağı, karite yağını mikserle 10 dk karıştırıp beyaz köpükleşince buz dolabında bir gece bekletip daha sonra kullanılabilir diyor. diğer alternatif ararot bitkisinin tozu biraz ılık su ve saf gliserin bunları yine karıştırıp 2 gün dinlendirip sonra kaydırıcı olarak kullanabilirsiniz diyor. son alternatif ise bazı markaların saç kremi yine kaydırıcı niyetine kullanılabilirmiş, tabi bu çok güvenli olmayabilir geçici olarak işinizi görsün diye kullanılabilir demişler. acaba deneyen, başak farklı formüller bilen, evde kayganlaştırıcı jel yapımı konusunda fafklı tavsiyeleri olan var mıdır ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    ekonomik kriz varda abartmayın bu kadar ihtiyacınız varsa gidin satın alın

  2. 6

    kayganlaştırıcı kremi ne kadar çok sürerseniz o kadar çok kaygan olur. fkat daha sonra sanki kayganlaştırıcıyı az sürerseniz zevk almıyor gibi hissedersiniz.

  3. 2

    steril bir çok yağı kullanabilirsin fakat bunların kadının içine gittiğinde ona bir zarar verip vermeyeceğini bilmek zor. genel mantık olarak yenebilen (çünkü bücuda bir şekilde girdiğinde zararı olmayan) ve citte tahriş yapmayan yağlar kullanmak zarar vermeyebilir diye düşünülebilir ama yine de bir uzmana (eczacı vs.) sormak gerek. zaten kayganlaştırıcılar da belli şartları sağlayıp sağlamadığı uygun deneylerle sonrası standardize ediliyor.

Bir cevap bırakın