evde yapılan doğal kayganlaştırıcı malzemeleri

Soru

sevgilimle çok azgın istekli bir dönemdeyiz yanlız sevgilimin vajinal kuruluk sorunu var doktora gittik pahlaı bir krem yada jel her neyse önerdi. 50ml bişi çabuk bitiyor, biz daha ekonomik olsun diye evde doğal malzemelerle yapabileceğimiz kayganlaştırıcı işlevi görebilecek birşeyler varmıdır acaba, hangi malzemeleri kullansak daha doğru olur ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 10

  ya en kolayı en maliyetsiz formül sevgilinin vajinasını yalaman böylece herşey çözülmüş olur

 2. 6

  Bebe yağı da aynı işi görüyor, daha ucuz.

  • 3

   kayganlaştırıcılar dışında başka şeyler kullanılmamalı sağlıklı olmuyor

 3. 10

  selamlar, günümüzde birçok ürün eski önceki 5 yıldaki gibi pahalı değil. nerdeyse her ürün çok daha uygun fiyata erişilebilir oldu. kuruluk sorunu varsa kaydırıcı şart oluyor, bu durumda su bazlı olmasını tercih etmek mantıklı bir seçim olur. yağ bazlı ürünler hem kayganlığı azalıyor hem de cilt tarafından emiliyor, üstelik oyuncak yada prezervatif kullanırken bunlara zarar verebiliyor. piyasadan 100ml bi kaydırıcıya 30 lira vereceğinize bunun 1 litre olanını alın ortalama fiyatları 100-120 lira civarı olabiliyor, bu şekilde daha ekonomik olur ve sizi çok üzün süre götürür. hatta iyi araştırırsanız medikal firmalarda 5 litrelik olanlarını bile bulabilirsiniz. anlayacağınız ekonomik olsun diye evde yapabileceğiniz bir şey yok. evdeki hiç bir şey fiyatı değil kullanım ve sağlık açısından size uygun olmaz.

 4. 2

  ya anlamıyorum ne bu evde yapma takıntısı, yakında biri çıkarda evdeki malzemelerle nasıl kız yapabilirim diye sorarsa hiç şaşırmıycam yani. ekmek mi bu un alıp evde yapasın, evde hangi kimyasal malzemeler varda kaydırıcı yapacaksın. en kötü vazelin alır onu kullanırsın, ama su bazlı kaydırıcının yerini tutmaz. kız bulmak için 10000 lira para verecekler var, sen bulmuşsun bilmek kaç liralık kaydırıcıyımı dert ediyorsun, alın en pahalısından sevgiliniz buna değmez mi ?

Bir cevap bırakın