evde hazır kalıp silikondan dildo yapımı kolay olur mu

Soru

sevgilimle internette porno sitede gezinirken tesadüfe bir reklam gördük. tüp gibi bir şey adam içine penisini sokuyor 2 dk bekleyip çıkarıyor. sonra paketten çıkan karışımı kapta karıştırıp penisini soktuğu tüp gibi şeyin içine dolduruyor 1 saat sonra üstünü parçalayıp çıkarıyor. bi bakıyorsun adamın penisinin şekli dildo gibi çıkmış. ben çok beğendim tabi sevgilim de beğendi alalım o zaman kalıbını çıkartırız ben yokken kullanırsın dedi. acaba gösterdikleri şeyler gerçek mi, dildo gibi gerçekçi güzel kaliteli olur mu ? birde dedikleri kadar kolay oluyor mu ? bilgisi olan yazabilirse seviniriz.

Cevaplar ( 3 )

  1. Karışım olarak bahsettiğiniz şey muhtemelen alçı. Alçı kalıp şekil açısından seni memnun edebilir ama asıl mesele kalıbı çıkardıktan sonra içine ne dökeceksin? İnternetteki karışım da muhtemelen alçı karışımı onunla kendini tatmin etmeye edersin ancak kesinlikle prezervatif ve kayganlaştırıcı kullanmalısın. Bildiğin üzere dildo ve diğer mastürbasyon aletleri sağlığa zararsız medikal silikondan üretilir ancak sen alçıdan bir dildo ile mastürbasyon yapacaksan önlemlerini almalısın:)

    • alçı değil 2 ayrı sıvı var bunları bir biri ile karıştırıp döküyorsun, yazana göre medical-grade platinum cure silicone diye birşeymiş. fiyatları biraz pahalı 49 dolar onu öğrendim ama ilginç bir şeymiş. 1000 lira verilir mi bilemedik:( o paralara çok daha kaliteli gerçekçi bir dildo almak mümkün gibi.

  2. o dediğiz şey, heykel yapımı için kullanılan bir kalıp malzemesi yapacağınız şeklin formunu alır. içine ne koyarsanız onun şeklinde çıkar. ama normal bir dildo almak hem sağlıklı malzeme olması açısından hemde ekonomik olması açısından daha iyi olur. oldu olacak sende kendi vajinandan fleshlight yaptır oda sen yokken onu kullansın,:)

Bir cevap bırakın