dapoksetin içeren bitkiler hangileri

Soru

slmlar, erken boşlama sorununa dapoksetin iyi geldiğini duydum. yalnız eczanelerde fiyatları çok pahalı birde kimyasal ürünlere karşı biraz mesafeliyim. hazır hap kullanmak bunun yerine dapoksetin içeren bitkiler tüketsek olmaz mı ? mesela işte domatesteki likopen prostat sorunlarına iyi geliyor, işte epimedium, çakşır otu, yada sawpametto gibi etken maddeler hep bitkilerde. yani dapoksetin içeren bitkiler için hangilerini tüketmek lazım ? en yüksek hangi bitki içinde vardır ?

Cevaplar ( 2 )

  1. gereksiz bir arayış içindesiniz. dediğiniz etken madde bitkilerden elde etilmiyor, laboratuvar ortamında sentetik kimyasal olarak formüle ediliyor. dediğiniz epimedyum bitkiden elde edilir çünkü bitkisi var ama bunun bitkilerde bulmazsınız. tek çareniz gidip doktor tavsiyesi ile eczaneden satın almanızdır. dediğim gibi öyle kafanıza göre alıpta kullanmayın doktora mutlaka danışın.

  2. bitkisel tedavi yöntemleri için ya uzman olamanız lazım. ya da işin uzmanı, birinci derece, çıkarı olmadan tavsiyede bulunacak, kendisi tavsiye ettiği için kazanç sağlamayacak biri olacak. aspirin söğüt kabuğundan elde ediliyor diye söğüt kabuğu yediğinde kaç mg etken madde alacaksın, yeterli mi olacak, gereğinden fazla mı olacak vs. bi sürü risk. ilaçları ilaç yapan şey doğru zaman, doğru doz ve doğru şekilde kullanmak. bitkisel kullanımda bunları ıskalama ihtimali yüksek. onun için bilimsel yöntemle üretilen kimyasallar bitkisellerden daha iyi olabilir çoğu zaman.

Bir cevap bırakın