ev dışında farklı bir yerde mastürbasyon yapmak

Soru

Merak ettiğim bir konu, bu sorum hem erkekler hem bayanlar için 🙂 yatağınız ve eviniz dışında bir yerde elle doyum yaptınız mı. Yaptıysanız nerede oldu sizi buna iten neydi ?

Cevaplar ( 11 )

 1. 3

  merhaba. iş yerinde bazen yapıyorum. küçük bir ofisdeyim ve çoğunlukla tek ben bakılyorum. kimse yokken internetten film seyrederek yaptığım oluyor.

 2. 6

  aramızda kalsın yıllar önce tatil yaptığımız otelin cafesinde çalışan kaslı yakışıklı bir erkek vardı o zamanalr 18 yaşındaydım sevgilimde yoktu hani derler ya ilk görüşte aşk diye inanılmaz bana etkileyici gelmişti arka sıralarda kafede otururken onu izleyip mayomun üstünden kendimi uyarıp orgazm olmuştum şimdi anlatırken utanıyorum çok aptalcaymış diyorm kendi kendime

  • 4

   Neden aptalca olsun rahatlamışın ne güzel işte dimi

 3. 7

  Oohoo gencken dagda az yapmadım

 4. 4

  şehir dışı iş seyahatine çıktığımda evli bayan olarak kendi özel zamanımı otelde yaşıyorum. akşam sıcak bir duş sonrası elle doyum yapmayı seviyorum.

 5. 3

  iş yerinde bende 1 kere elle doyum yaptım buna beni iten neydi derseniz tanımadığım birisi ile skypeda yaptığım erotik bir sohbetti. bir başkası ise kıbrısta tatilde oldu. gece çok geç saatte yan odadaki çift çok sesli sevişti çıkarttıkları sesler söylediklerini duyuyordum eşim ise uyuyordu. bir süre sonra eşimin yanından kalkıp balkona çıktım. aklıma o sesler geldi üstüme bir örtü alıp şezlongda kendime dokunmaya başladım. sonra elle doyuma dönüştü o dokunuşlarım. balkonun konumu sebebi ile başkasının görme ihtimali yoktu zaten hava karanlıktı.

 6. 1

  merhaba, genellikle bireyler evli olsun yada bekar olsun sürekli aynı şeyi yaşamaktan aynı ortamlarda aynı eylemleri gerçekleştirmekten bir süre sonra sıkıldıkları için yaşayacakları farklı heyecanlar onlara çok daha farklı hazlar verecektir. hal böyle olunca yoğun cinsel istek duydukları bir anda yakalanma korkusu, kısıtlı zaman, eylem yapmayı zorlaştıracak bir ortam olması gibi faktörler sonucu yaptıkları çılgınca deneyimler benzersiz bir tat bırakacaktır. ancak bu tür heyecanlar ararken dikkatli olmak sonrasında çıkabilecek tatsız durumlar olabileceğini unutmamak gerekir.

 7. 3

  bunu ilk burada yazıyorum. 20 yıl önce üniversite okurken gittiğim şehirde farklı fakültede bir derse gireyim dedim. sınıfa girdim camdan baktım. liseli eteği giymiş beyaz çorapları ayak bileğinin biraz üzerinde bir kız yanında sevgilisiyle oturuyor. camdan ona baka baka çıkarıp asıldım. sınıfta kimse olmayıp öğle yemeğine gitmişlerdi. daha sonra peçeteyle şeyimi sonra yerleri silip tuvalete gittim ellerimi yıkadım. o sırada içeri biri gelse mahvolmuştum. uzun süre sonra oraya gittiğimde hâlâ zeminde beyazlığın sebep olduğu koyuluk duruyordu yer yer mürekkep de karışmış. arka sıraya yakın bir yerde idi. gerçekten çok büyük aptallık ama o an hormonlarıma yenik düşmüştüm. zaten bir daha da asla o şekilde asılmadım ortalık yerde. bu da böyle bir hatıra 🤪 geçmiş zaman olur ki… 😔😌😊☺️😉😏

 8. 4

  erkek arkadaşım var sevgili değiliz ihtiyaçlarımızı karşılamak amacıyla yapıyoruz. sinema. araba. asansör. deneme kabini. deniz de. havuz da. misafir gittiğimizde evin neresinde denk gelirsek. ya bir de bir titreşimli ayarli bir şey var en düşük seviye de bile bosta olduğum da etkiliyor bir de kumandalı arkadaşım arada asansör de 3. 4. kişi varken özellikle de birileri ile konuşurken yükseltiyor deli oluyorum 😂😂 bir de şimdiye kadar başlayıp yarım kalan hiç yok🙄😘

Bir cevap bırakın