aseksüel ve evlenmek istemeyen ama mastürbasyon yapan birine tavsiyeniz

Soru

merhaba, ben 2003 doğumlu, 175 boyunda, 112 kilo, tek çocuğum. aseksüelim ve hayatımda hiç aşık olmadım. ailedeki tek aseksüel bireyim. aseksüel olduğum için hayatımda hiç sevgilim ve ilişkim olmadı. sevgililiğe ve vajinal ilişkiye hiç sıcak bakmıyorum. geçmişte 19 yaşına kadar hiç mastürbasyon yapmadım. şimdilerde sadece haftada 4-5 gün mastürbasyon yapıyorum. bana vereceğiniz tavsiyeler var mı? bunun yanı sıra aseksüel biri mastürbasyona devam etmeli mi yoksa hiç yapmamalı mı? yorumlarınızı bekliyorum.

Cevaplar ( 6 )

  1. aseksüel den ziyade asosyal olabilir misiniz? sosyal olmadığınız için de kendinizi porno ya da masturbasyon ile tatmin ediyorsanız yanlış yoldasınız demektir. haftada “sadece 4-5” dediğiniz sayı bence çok yüksek. boy kilo bilgilerinizi verdiğinize göre belki de kendinizi beğenmiyor, bu nedenle kadınlardan da uzak duruyorsunuz gibi geldi… bence yapmanız gereken kendinizi daha iyi hissettirecek bir yaşam şekline geçmek, belki kilo vermek spor yapmak, insanlarla bir arada olup keyif alacağınız aktiviteler yapmak. çünkü bu şekilde kendinizi eritiyorsunuz farkında olmadan…

    • katılıyorum sana ve düşüncelerin tam olgunlaşmış düşünceler ve kilondan dolayı dengesiz hormonların var buda senin kararlarını etkiliyor olabilir oyuzden iyi düşün taşın derim

    • yorumunuz için sizi tebrik ediyorum gerçekten çok mantıklı ve akıllıca. yalnızlık insanı kemiriyor ve hiç de olmayacak durumlarda bulabiliyor kendini.

  2. aseksüel ile mastürbasyon zıt kavramlar değil mi. bilen varsa aseksüelin ne demek olduğunu açıklıyabilir mi.

  3. aseksuellikten ziyade çekingensin. kilondan ötürü de seks ve cinselliğe bilerek uzak duruyorsun. bunların sebebi de tekrar belirtiyorum kilo. ereksiyon tam olmaz yarı olur. kilondan dolayı kızlardan uzak duruyorsundur. tek önerim spora başlaman. fitness yazıl. hem cinsellik, hem de bu yaşta bu kilo ile olmaz. spora gidersen özgüven tavan olur. rahatlarsın.

  4. öz güven eksikliği ve çekingenlik var, buda seni olumsuz etkiliyor. sırf bu sebeple kendine bile yalan söylüyorsun aseksüelim ben diyorsun. bence hiç bir kul yalnız kalmamalı, şu hayatta kendilerini mutlu edebilecek potansiyel adayları bulmaya çalışmalıdır.

Bir cevap bırakın