femboy olmama rağmen evli çocuklu bir adam bana yazıyor

Soru

slm arkadaşlar, ben femboyum bu şekilde kabullendim kendimi savaşmayı bıraktım. evden ayrılıp arkadaşımın evine taşındım. üst kat komşumuz olan adam ilk başlarda beni görünce bu ne ya der gibi bakıyordu. daha sonra karşılaşınca merhaba falan demeye başladı, bende güler yüzle merhaba diye yanıt verdim. sonra bir şeyler getirmeye başladı, evde fazla yapmışlar ziyan olmasın gibisinden. ben kuaförde çalışıyorum, bir gün çıkmıştım hava bozuktu otobüs durağına yürürken yağmur başladı. 3-5 dk geçmedi önümde bir araba durdu, eve mi gidiyorsun gel ıslanma diye bir ses eğildim camdan baktım o adam. şimdi otobüs gelir zahmet etmeyin dedim, ne zahmeti aynı yere gidiyoruz, ha 1 kişi ha 2 kişi ne fark eder falan gel gel dedi baktım olacak gibi tamam dedim bindim. yolda havalardan başladı, giyimime takıldı. sonra ne iş yapıyorsun falan derken samimiyeti arttırdı, epey konuştuk. dönüşte markette bırak beni dedim kahve alacağım, bu yağmurda hiç ıslanma geçen iş yeri için 1 kg büyük pakette aldım sana bir fincan veririm dedi, bende ok dedim. eve geldik falan ben üstümü değiştiriyorum kapı çalıyor, yine mi bu adam dedim içimden. açtım evet o 1 fincan toz nesscafe doldurmuş unutmadan vereyim diyor, elinden alacaktım gel demeden içeri yürüdü, gel dedim. oturdu içerisi çok farklı sıcak bir ortam var dedi. kafama göre dekore ediyorum dedim, bakındı yastığı gördü kanepede mi yatıyorsun dedi. evet yatak almam lazım deyince gözleri parladı, mobilya işi yapıyorum sana bi yatak ayarlayalım diyor, yok ben alırım falan desem de tamam o iş bende diyor. aradan bir hafta geçti cidden yatak almış geldi. yok kabul edemem olur mu öyle şey kaç para bu falan derken, canım komşuyuz bütçene göre verirsin dert etme dedi. geldiler yatağı kurdular gittiler. sonra yine karşılaşınca yatak nasıl memnun musun diyor, evet güzel ve rahat, uzun zaman sonra iyi bir uyku çektim dedim. parasını dert etme ne zaman olursa verirsin dedi. hep böyle böyle bir şeyler yapıyor kaçıp bana geliyor. sohbet arasında kestirdin mi diye sordu, hayır tabi ki de vücudumla barışığım öyle bir niyetim yok dedi, en iyisini yapmışsın bence böyle daha güzelsin dedi. en son çok hoş 2 kıyafet aldı bana, yapma istemiyorum desem de tatlı tatlı konuşup beni ikna ediyor. bildiğin sanki gizli sevgilisi oldum adamın. üstelik yeni evliymiş bir de çocuğu var. benimde ilgimi çekmeye başladı, bazen onu görüyorum rüyamda, sonra uyanıyorum kendi kendime kızıyorum salak mısın ne yapıyorsun evli çocuklu adam yuvası dağılacak muhatap olma başkası mı yok dünyada diyorum. farkındayım yavaş yavaş oraya gidiyor, bu adam beni kendi aldığı yatağa atacak belli. sert bir tavır koyamıyorum, yumuşak şekilde bak buralarda dolaşma karın evden atacak seni falan diyorum espriyle karışık, atarsa gider dükkanda yatarım, olmadı sana gelirim diyor ya. ne yapacağımı bilmiyorum ? sizce sert davranmam mı lazım ? madem çok istiyor her şeyi akışına mı bırakayım ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 2

  acayip bir durum yakında adamın kapatması olmak üzeresiniz. bilmiyorum artık zaten gönüllü müsünüz buna ama istemiyorsanız net çekilde tavrınızı koymanız lazım. adamda yumuşuk yüzünüze bakıp sürekli adım adım ilerlemeye devam ediyor. bide acayip midesizlik, evlisin çocuğun bile var, üstüne utanmayıp olmadık işler peşinde koşuyorsun. bnece bu adamdan ne o kadına nede size hayır gelir, adam ayarsız kime fayda gelsin ki.

 2. 2

  iş ortamı, mahalle, ya da hep denk gelebilecek yerde ilişkiler yaşamak sıkıntılara yol açar. eninde sonunda yakalanacak ve magazin mevzusu olacaksanız. ve bu adam evli, ilk kapınızı eşi çalacak, ve rezil rüsva olacaksınız. belki de hayırlısı olur. karısı kocasından memnun degildir, bosanmak için siz iyi bir vesile olabilir, kocasının neyi var ne yok elinden alıp yavrusuyla birlikte rahat yaşamasına sebep olabilirsiniz. şimdiden başarılar.

 3. 2

  bence adam daha ilk dakikada sizi gördüğünde tutulmuş. bazı erkeklere cdler falan kadınlardan daha etkileyici gelirmiş, bence bu adam onlardan biri. sizinle ilgili planları var, niyeti belli dolaylı yoldan yürüyerek geliyor. benim gördüğüm sizde galiba buna isteklisiniz sonunda olan olacak gibi. tabi yazık adamın bi eşi var birde çocuğu sonra onlar ne olacak, boşanıp onları bırakıp sizinle mi evlenecek. hiç olur iş değil, bunun sonu her ikiniz içinde kötü olacağa benziyor. tavsiye alırsanız eğer en iyisi siz bu adama karşı masafeli davranın, net şekilde sizinle bir şey olamayacağını anlasın. çok istiyorsanız, böyle bir arzunuz arayışınız varsa bşaka bir erkek bulun derim.

 4. 2

  ayy bilmiyorum aşko doğru değil ama ben senin yerinde olsam o adama verirdim ya adam seni istiyorsa sende onu istiyorsan sorun değil bence yaa çokta kasmamak lazım zaten alev alev yanıyoruz bahar gelmiş

 5. 2

  bence ilk 3 tavsiye güzel, tabi bazılarıda kendi şehvetine hakim olmazken başkalarına da olmadık tavsiyeler verebiliyor bunları da çok ciddiye almayın. ki zaten sizin durumunuzda kişisel tercih istediğini yap diyebileceğin bir şey değil. kişisel tercih olmaktan çıkıyor, eylemlerinin sonucu artık 3. kişileri etkilemeye başlıyor. bir birine bağlı olan farklı düzenler söz konusu. sonuçta ağır bir vebal almak var. hem dünyada bir bu erkek mi kaldı ne gerek var sıkıntılı işler ile uğraşmaya.

 6. 2

  şehvetine hakim ol, her denilene tav olma. mantığın her zaman referansın olsun, şehvetle hareket etme. ne olacak bir kerecikten deme zaten her şey böyle başlar. olmadık işlere bulşama. anlayana bu kısa tavsiye yeterde artar, lakin zaten anlamaya niyetin yoksa şehvet başına vurduysa her türlü hatayı yapamya hazırsın demektir.

 7. 2

  adamın zaten sevgilisi olmuşsun sen ya da oyuncağı gibi bir şey aşk değil zaten olan şey sadece tadmin duygususun adam için bir şeyler yaşamak istiyorsan çevrendeki insanlarla yaşama zaten sokakta ya da her yerde var senle ilişki yaşayacak kişiler bence yapma tavrını mesafeni koy adamın karısına ve çocuğuna saygı duy eğer çok yaşamak istiyorsan bir dildo al bence başlangıç olarak

 8. 3

  tüm cevap yazanlara tşk edeiyorum, haklısınız evet bende aynı şeyi düşnüyordum ama bir türlü kendime bunu kabul ettiremiyordum. bu hafta sonu bir arkadaşımı çağırdım, karşılaşınca bu sevgilim dedim. umudunu niyetini kırmak için, sanki işe yaradı keyfi kaçtı yüzü düştü. ilgisiz davranıyorum soğutuyorum.

 9. 2

  adam diğerleri gibi kendiside değişik bişiler yaşamak istiyormuş gibi, ama evli olması büyük sorun ileride sana ciddi sorun çıkarabilir dikkatli ol herkesin elde etmesine izin verme, iyi keyifler dilerim

Bir cevap bırakın