eşimi arkadaşımla paylaşmak istiyorum

Soru

merhaba, ben 34 yaşında 11 yıldır evli bir bayanım. benimle aynı yaşta, yıllar önce eşinden boşanmış, çok samimi olduğum bir bayan arkadaşım var. birkaç sevgilisi oldu ama hiç biri ile anlaşamadı. genelde gündelik konuları olan biten şeyleri paylaşıyoruz. bazen kocam bana sürpriz yapıyor, hediye alıyor, yada muhteşem bir ece geçiriyoruz arada bunlarında sohbeti geçiriyor. oda çok şanslısın ben şu yaşıma geldim ne sevgililerimden ne eski kocamdan bir gün mutlu olamadım diyor. hatta elle tatmin olmak dışında, biliyor musun seks esnasında  hiç bir kere bile doyuma ulaşamadım diyor. sürekli bana sen çok şanslısın kocanın kıymetini bil diyor. eşimde arkadaşımı tanıyor, sık sık bize gelir zaten. bir gün eşime, bu kadın hakkında şöyle bi alıcı gözüyle baksan değerlendirsen ne düşünüyorsun dedim, eşimde garip garip baktı ne bu tuzak soru mu dedi. bende yok ciddi samimi olarak söyle dedim tuzak falan yok, beğeniyor musun, mesela tipi tarzı nasıl, alıcı gözüyle baksan hoşuna gider mi falan dedim. oda bakımlı güzel kadın, bekar olsam değerlendirirdim dedi. sonra bende aramıza alsak mesela dedim, sen benle dalga geçiyorsun dedi baktı ben ciddiyim, benlik bişi yok, senin öyle bir fantazin mi var diye sordu. bende neyse eğleniyorum işte senle dedim geçiştirdim. aynı soruları arkadaşıma sordum, senim kocam olsa seninle bile tanıştırmazdım diye şaka yaptı. çok çılgınca gelecek biliyorum ama eşimi arkadaşımla paylaşmak istiyorum, acayip bir istek olabilir aslıda sadece cinsel tatmin amaçlı arkadaşım için böyle bir şey yapsak hatamı etmiş oluruz ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 4

  ya burda iki görüş açısından söylüyorum ilk kendi görüşümü söylüyorum ben böyle çılgınlıkları fantezileri çok severim benim için hiç bi sıkıntı olmazdı ben sana yap derdim ama. başkaları şunları diğicek sana kocanın onla ya daha fazla ten uyumu yakalarsa ya senden vazgeçerse vs… gibisinden derler aklına takılan varsa sor

 2. 3

  ben olsam kabul ederdim muhtemelen.. erkekler genel olarak eşini paylaşmaya meyilli değildir ama çok eşliliğe meyillidir. gerçi son dönemde oda değişti, twtır’da neler neler görüyoruz.. :))

 3. 2

  esinin cok hosuna gidecek bir karar bu anlattigin kadari ile ucunuzunde istegi var bu yonde son karari siz vereceksiniz sonrasinda soyle birsey olabilir bence bunu yasadikdan sonra esin hosuna giden birisinide buna dahil edebilir bunu goz onunde bulundurman gerekir

 4. 4

  merhabalar bu tür eylemlere katılmış ve deneyimlerime dayanarak söylüyorum kesinlikle yakın çevrenden birilerini aranıza almayın bu fantazi de en büyük yanlış bu zaten

 5. 3

  şunu anlayamadım, arkadaşınıza acıdığınız için mi bunu yapmak istiyorsunuz yoksa güveneceğiniz başka bir kadın olsa onunla da paylaşır mısınız? yatakta 3. bir kişi olması fantezisi genellikle erkeklerden gelir ve onlar da ikinci bir erkek yerine ikinci bir kadın olmasını daha çok tercih ederler. bu isteğin sizden gelmesi de ilginç bir durum. bu bence çok önemli bir dönüm noktası, çünkü özellikle tanıdığınız kişilerle bu olayı yaşamanız dönüşsüz bir yola sokabilir sizi. önce siz bunu yapmak istediğinizden emin olmalısınız ardından da eşinize ve o kişiye çok güvenmeniz lazım. peki eşiniz de sizi bir erkek ile paylaşmak istediğini söylese ne düşünürdünüz?

 6. 3

  hata olmaz pişman olunursa vazgeçersin ama gayet yenilikçi bir davranış olurr

 7. 1

  bir çok erkeğin hayalini bu tür fantezilerini süsleyip eşlerini razı edemezken, bunu siz teklif ediyorsunuz. belki denemelisiniz.

 8. 3

  yapmayın. bu nasıl bir saçmalıktır ? ya eşin ona ısınıp zamanla seni istememeye başlarsa ? ya arkadaşın kocanı elinden almaya kalkarsa ? ateşle oynuyorsun.

 9. 2

  yakın arkadaş almayın. fantazi güzel ama tanımadık birilerini alın. başınız çok ağrır.

Bir cevap bırakın