seks boyunca eşimin sadece vajinamı yalamasını ve klitorsimi uyarmasını istiyorum

Soru

43 yaşında bir ev hanımıyım. Az sonra anlatacaklarımı lütfen yargılamayın. Çünkü bir kadın olarak eşimin yetersiz geldiğini düşünüyorum. Evde tek başıma olduğum bir gün porno açıp izledim. Kadınlar inanılmaz zevk alıyor. Deli gibi boşalıyorlar. Eşim eve geldiğinde bana sadece vajinamı yalamasını ve onu okşaması istedim. İlk başta ikna etmek zor olsada kabul etti. Yatağın ucuna oturdum. Başka birazcık yalar gibi bıraktı. Parmağını vajinamın kenarlarında dolaştırdı. Bazen hızlı bazende çok yavaş sanki elimi hemen çekecekmiş yaptığı zaman fena zevk aldım. Adeta bulutların üzerinde gibiydim. Yaklaşık yalaması ve vajima dokunması en fazla 4-5 dk sürdü. Benim için çok kısaydı. Yani yetersiz. Eşimi daha fazla vajinamla ilgilenmesi için ne yapmalıyım.

Cevaplar ( 8 )

 1. 8

  selamlar, kadınlar cinsellikte birleşmeye çok daha geç hazır olurlar. o sebeple ön sevişmeye ve uyarılmaya daha çok ihtiyaçları vardır. ancak bencil erkekler sadece kendi keyfini düşünen erkekler ön sevişmeyi atlayıp direkt olarak ilişkiye geçerler yada ön sevişmede bile bencillik yapıp kendilerine bir şey yapılmasını beklerler. sonrası zaten ilerleyen zamanlarda mutsuz cinsellik, mutsuz birliktelik ve bir birinden nefret ederek ayrılmaya kadar gidebiliyor. nasıl haz aldığınızı anlatmak ve bu süreyi uzatmak için ekstra bir şey yapmanız gerekmiyor, yapmanız gereken eşinizle konuşmak bunu ona açıklayarak anlatmak, ondan anlayışlı olmasını bir erkek olarak sizi de mutlu etmek için biraz çaba göstermesini söylemektir. bunları anlayamayacak birisine daha ne yapıp da ne anlatabilirsiniz bilmiyorum. umarım eşiniz bu konuda anlayışlı birisidir, sizde cinsel hayatınızda mutluluğu yakalarsınız.

 2. 5

  çoğu erkek vajina yalamaktan hoşlanmaz bazen sırf eşi istiyor diye yapar her seferinde isterseniz yalamasını bir bahane uyrurur.

  • 7

   Ağzının tadını bilmeyen yalamaz doğru yalamak demek secde zirveye tırmanmak demek bence

 3. 2

  tam istediğim gibisi..

 4. 2

  Ben bayılırım vajına yaşamaya saatlerce yalasam usanmam seninki ağzının tadını bilmiyor demekki

 5. 3

  Tam benim kafa dengisin maraş dondurma gibi usanmadan yalarım ben. seninkide odunmuş yani silah zoruyla anca yalar

 6. 5

  yaş ile alakası varmı bilmiyorum ama biz hemen hemen 5 yıldır birlikteyiz 2 yıldır evliyiz. eşim vajinama yalamaya öpmeye doyamaz defalarca orgazm olabiliyorum yalarken. bide şöyle bişey var etkisi ne kadar olur bilmiyorum ama ben her zaman içime girmesine izin vermiyorum sevişirken penisi kilitli oluyor. penisini vajinama sokamayınca galiba hıncını diliyle almak istiyor. burda püf noktası ne kadar yalvarırsa yalvarsin penisin kilidini açmayacaksın kesinlikle önce beni dilinle bulutların üstüne çıkar şartı koyabilirsin. sonrada ödül olarak penisini serbest bırakırsın

 7. 0

  o filmlere bakıp aldanmayın. tamamen mizansen. siz kocanızla daha farklı şeyler yaşamaya çalışın. meselâ siz de ona oral yapın hatta 69 yapın.

Bir cevap bırakın