eşimi aldattım çok pişman oldum beni affetti

Soru

bir dönem aramız kötüydü o umursamaz davranıyordu bende depresyondaydım. ne olduysa o ara oldu iş yerindeki birisiyle yakınlaştım ilgiye mutluluğa şefkete ihtiyacım varken bunları onda bulacağımı sandım hata ettim, sonrasında işi bıraktım ordan uzaklaştım. tabi sonrasında eşimle bir şekilde arayı düzelttik bende daha fazla saklayamam dedim itiraf ettim anlattım birkaç hafta hiç konuşmadık, bir akşam yanına gittim beni affettiğini ancak bunun yaşattığı ağır sendromun bir süre daha sürebileceğini, olurda bir anlık öfke ile çıkış yaparsa sakin olmamı söyledi bende tamam senin için her şeyi yaparım dedim. şimdilerde aramız iyi ama cinsellik yaşarken hep o olay aklına geliyor bana soruyor o adamla ne yaşadın ne yaptın diye, bende hatırlamıyorum bile kafam öyle karmaşıktı ki hiç birşey bile hissetmedim tiksinti ile kaçtım diyorum. bir süre sonra unutamıyor yine aynı şeyleri sorguluyor. hak veriyorum ona bir yandan mutlu olsun mutlu olalım istiyorum. tüm bunları nasıl aşarız ? ne yapmak bize iyi gelir ? bir süre tatile gitsek baş başa aşk yaşasak falan ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  O evlilik bitmiş. Adam kafasından yillarca atamaz öyle bir aldatılmayi en iyisi ayrılmaniz yoksa her seks anında onları soracak ve bir zaman öfkesine yenilip hincini siz den alacaktır. Zatn bir kez yapana nasıl guvenicek ki evden ayrılsa aklında hep acaba gene yaparmı iş yerinde gene biriyle olurmu diye düşünür hep. Kurt kafayi komple kemirecegine kurdu öldürmek daha mantiklidir

  • 3

   Murat abime katılıyorum eşiniz sürekli o güven problemini yaşayacağını düşünüyorum.Böyle bir olayı yaşamaktan ben çok korkuyorum açıkcası.Kendimi eşinizin yerine koyarak söylüyorum o adamla neler yaşadığınızı düşünücektir sürekli, kendinde bir eksiklik olduğunu bile düşünebilir bunu bir daha yapmanızdan sürekli endişe yaşayacaktır.Bu düşünceleri kafasından çıkarması imkansız gibi bir şey bunu zor aşacaktır belki ayrılığa kadar gidebilir ama umarım ayrılmazsınız eşiniz bu olayı kabullenip atlatabilir umarım ama çok zor bir durum.Sizin için hayırlısı olsun.

 2. 10

  aldatmayı affetmiş olsa bu durumu içine sindirememiş. sürekli bunun kıskançlığı başka birisinin size dokunmuş olmasının rahatsızlığı var eşinizde. dolayısı ile sürekli aynı konuyu açıp ne kadar ileri gittiğinizi öğrenmek istiyor. sizde bu süreçte sabırlı olmalısınız.

 3. 2

  Muhtemelen bunu kabullenememiş. Bir psikologdan yardım alabilirsiniz.

 4. 4

  Seni hangi pozisyonlarda duzdugunu anlat ama iliski sırasında

 5. 2

  İlişti terapistine gitmeniz lazım. Terapiye gidenlerin çoğu terapiden sonra ayrılır ama. Çünkü bilinç artıyor.

 6. 3

  boyle birsey yasamissiniz bunu esinize keske anlatmasaydiniz erkekler boyle seyleri kolay kolay unutamaz belkide destek almaniz gerekilebilir

 7. 5

  benzer durumu ben de yaşadım. senin gibi dayanamayıp eşime itiraf ettm. neler yaşadığımı sorduğunda onu üzmemek için senin gibi kaçamak cevaplar veriyordum bu yüzden eşinin aklını daha çok meşgul ediyosun çünkü verdiğin cevapların baştan savma olduğunu anlıyo. tek yol her şeyi olduğu gibi anlatmak. nerde nasıl kaç kere, içime boşalması anal oral her şeyi eşim yeter anlatma diyesiye kadar anlattım. konu kapandı.

Bir cevap bırakın