benim çok hoşlanmama rağmen eşim fantezi kıyafetler giymek istemiyor

Soru

merhaba 9 senelik evliyim, normal giden bir evlilik var, saygı, sevgi hürmet anlayış kısaca bir evlilikte olmadı gereken tüm şartlar mevcut. sadece ufak bir sıkıntı var oda şu, bir erkek olarak partnerimin üzerinde özel gecelerimizde giymesi için tanga, gecelik, fantazi kıyafetler görmek isterim. rica ediyorum giymiyor, onu bu konuda zorlamak istemiyorum ama bunu istemekle sapık mi oluyorum? 9 yıllık evlilik hayatında bir kere bile giymez mi insan? yada bunu giyenler kötü kadın damgası mı yiyor? eşime göre sapığın önde gideniyim. kendimden şüphe ediyorum öyle miyim diye, hiç yapmadığım şeyleri yapıyorum. mesela bir eskortla bir gece geçiriyorum sırf gecelik üzerinde göreyim diye. beni elleriyle itiyor bu yollara, şerefsiz miyim ? yoksa görmek istemek hakkım değil mi? saygı çerçevesinde cevaplar beklerim, saygı sevgi ve hürmetlerimle.

Cevaplar ( 4 )

 1. 6

  malesef bazı kadınların ruhu cinselliğe sıcak bakmıyor. çok iyi yemek yapar, çocuklara bakar, ev işlerinde başarılıdır, süper bir eştir falan falan ama gel gör genetik yapısında ruhunda yaradılışında cinsellik yoktur. haliyle böyle birisine ne kadar çaba gösterip onu değştirmeye çalışsanızda fayda etmez. bu onun doğal halidir, bilinçli kasıtlı isteyerek böyle olsun diye yapmaz. sizinde bu durumda yapacaklarınız pek fayda göstermeyecektir. bu şekilde adamlarda vardır aile babası eli becerikli, cinsellikle işi pek olmayan işte bu şekilde kişiler bir biri ile eşleşmesi gerekir. sizin gibi cinsel olarak aktif heyecan arayan kişilerede aynı şekilde böyle hareketli cinsel libidosu yüksek yanıp tutuşan bir eş lazım ki bir birinizi tamamlayıp mutlu olun. bazı çiftler için bu gibi uyumsuzluklar boşanma sebebi, lan karı senle bir mutlu günüm geçemdi derler, bazıları ise ne yapalım kısmetimzi böyleymiş herşey cinsellik değil en azından hayatta diğer açılardan mutluyum der kendi içlerinde bu konuyu kapatırlar. sizde bu saaten sonra yok yere kendiniz isyanlarla yıpratmayın derim.

 2. 2

  ne yapalım istemiyorsa istemiyordur. zorlamanın alemi yok, bazı erkekler kendilerini haklı görüp madem öyle işte böyle gibi misliyle karşılık vermeye çalışıyorlar. bu şekilde bir tavırla ilerlemeniz mümkün dğeil aksine çırpındıkça batışın işareti. yapmanız gereken birlikte psikoloğa gitmek destek almak. onlarca tavsiye sayabilir öneride bulunabilirdim ancak genelde insanlar öneri tavsiye almıyorlar bende bu sebeple kendimi boşuna yormayayım diyorum.

 3. 1

  Ben bu yüzden eşimden boşandım. Çünkü artık ilişkimiz tek taraflı olmuştu. Ben tüm isteklerini karşılarken onun beni yok saymasına daha fazla dayanamadım. Sadece kendi zevkleri için yaşayan narsist birisiydi. Artık yolu açık olsun

 4. 3

  keşke çiftler bir bir için daha çok empati yapıp daha çok fedakarlık ile ilişkilerini geliştirmeyi tercih etseler. bazen öyle hayali duvarlar örüyoruz ki hiç bir şekilde aşamıyor aradaki iletişimi bile kaybediyoruz. az önce bir soru gördüm kadın kocam bir kere öpmedi koklamadı diyor sitem ediyordu, şimdi buraya bakıyorum tersi, adam istiyor kadın ruhsuz davranıyor. her iki çiftte bu hayali duvarları yıksalar kalpten kalbe bir bağ kursalar hayat ne kadar güzel olacak ama yok işte takıntılar geçmiyor, insanlar değişmiyor. bazen öyle bir şey oluyor şok etkisi oluşturuyor ki o zaman bu duvarlar yıkılıyor insanlar bir birini görmeye başlıyor. umarım sizin ilişiniz içinde bir dönüş olur herşey düzelir. diğer türlü görmediğiniz hayali duvarı aşmanızın imkanı yok.

Bir cevap bırakın