eşcinsel ilişki sırasında ve sonrasında olabilecek sorunlar

Soru

selamlar, iki eşcinsel bir birey olarak aklımıza bazı sorular takıldı ve bunları bu platformun kullanıcılarına sormak istedik. uzmanına ve yabancı kaynaklardan da bilgi edindik ama bu platformun kullanıcılarının da fikirlerini merak ediyoruz. iki birey ilişki sonrasında anal bölgede ilişki sonrasında genişlik olmakta ve bu bir süre sonra geri sıklaşıyor mu. bu ömür boyu sürer mi veya bir süre sonra sorunlar olmaya başlar mı? iki birey ilişki sırasında prostata temas etmekte sık sık. bunun herhangi bir zararı olur mu? eşcinsel iki bireyin hıv ve diğer virüsler haricinde korunaklı girdiği ilişkide harici farklı sorunlar yaşanır mı ileriye dayalı? bir platformda yer alan “anüs kasları dışa doğru açılır buna göre tasarlanmıştır anüse bir cisim sokulduğunda bu kaslar zedelenir zamanla anüs kasları işlevini yitirir ve sonunda kişi büyük abdestini tutamaz hale gelebilir” metninin gerçeklik payı var mı?

Cevaplar ( 2 )

  1. bir kere şunu net olarak bil, anüs genişler açılır sonra yine kapanır olayı tamamen yalan. internette madem araştırıyorsun bak, anal ilişki yaşamış anüs ile hiç anal yapmamış anüs ile ilgili resimlere bak net şekilde bunu anlarsın görünce. ve bahsi geçen tutamazsın olayı gerçek, şehir efsanesi falan değil.

  2. bunları bilmek anlamak için uzman olmaya gerek yok. el eline bir lastik defalarca asılda asıl yıprat zorla, sonra bak bakalım ilk günkü işlevini yerine getiriyor mu 🙂 ya sizin sorularda pek ilginç, sanki bir arkadaşa bakıp çıkacağım sözündeki gibi, gay olmayı bi kere denesem bir şey olur mu diye soruyormuşsunuz sanki. çok canım istiyor libidom zirve, gay may fark etmez düzüşmek istiyorum ama korkuyorum demeye benziyor. şimdi gençlerin bu konuda büyük hataları var, yolsuz kalınca hemcinsine sarıyorlar, şehvetlenip deliriyor hemcinsine sulanıyorlar. ne olduğu önemsiz yeterki seks olsun. yapınca oh çok iyi geldi rahatladım diyeceklerini sanıyorlar. oysa yanılgıda zirve, şehvet cinsellik yaşayarak tatmni edilmez. ben size çöyle bir benzetme yapayım, denizde suzuz kalıp deniz suyu içmeye benziyor yaptığınız, içerken oh iyi geldi içimi ferahlattı diyorsunuz ama ihtihar ettiğinizi bilmiyorsunuz.

Bir cevap bırakın