mastürbasyon yaparken testislere sıcak hava tutmak

Soru

ben mast yaparken zevk almıyorum, daha zevkli olsun diye değişik şeyler denemeye karar verdim. bi porno sitede banyoda mast yaparken testislere sıcak su tutarken çok zevk alan birini gördüm. benimde aklıma başka fikir geldi. mast yapmaya başlayınca testislere ve arak deliğe doğru mentollü krem sürüyorum sonra saç kurutma ile arkadan alttan sıcak hava tutuyorum sanki biri yalıyormuş oral yapıyormuş gibi oluyor zevk alıp öyle boşalıyorum. bu bende bağımlılık yaptı sanki, bilemedim şimdi bir zararı olur mu böyle yapmak, erkeklik gitmesin sonra ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  yok daha neler, bunuda mı gördük duyduk. hani mast yaparken kendini parmaklayan erkekleri duyuyorum da bu nasıl bir saçmalıktır. bide erkekler niye sevgili bulamıyoruz diyorlar. bu kadar aptalca şeyler yapanları duygukça tiksinme geliyor. bence saç kurutma zevk vermez ben sana daha iyi bir fikir vereyim, pürmüz kullan alttan alttan sıcak sıcak ateşler, acayip güzel olur hatta mis gibi mangalda et kokusu gelir. hayatında almadığın zevki alırsın müthiş fantazi olur kesinlikle dene.

  • 6

   tamam bende yaptığı şeyi çok saçma buldum ama verdiğiniz örnek nedir, zaten gençler arasında gram aklı olmayanlar çok arttı. ciddi gerçek sanacaklar bide yapmaya çalışacaklar. sonra haberlerde mast yaparken kendini yakan zavallıların haberlerini görmek istemem. lütfen örnek verirken bunu aklınızda bulundurun. bu arada erkekler için testislere sıcak hava tutmak sıcak su tutmak zararlı, bilmeyen varsa araştırsın öğrensin. böyle saçma şeylerde yapmayın.

 2. 3

  bunlar nasıl şeyler ben okurken oha ne yapıyor bunlar dedim. bu kadar mı sapıttınız ? şehvet bu kadar mı aklınızı başınızdan aldı. bu sitede okudum en manyak şey yokluktan “motor yağı ile anal seks yapan” biriydi. bu soru kessinlikle bunu geçer yani rahat. mast zaten zararlı bir şeyken, yapmaktan artık hissizleşmiş ve sevk almaz duruma gelmişken, var bir sıkıntı acaba ben bu mast yapmayı bıraksam mı diye düşünmek yerine, penisi koparana kadar devam, daha manyak ne yapabilirm diye düşünmek pes.. bide zararlı mı diyorsun, yok birşey kopana kadar devam et mi desem acaba, yapma çok zararlı desem biliyorum anlamayacak.

 3. 2

  arkadaşlar arkadaşı yadırgamadan önce genital bölgeye penise testislerde sıcaklık değmesi sıcak bişeyin hissedilmesi durumu boşaltma sistemini uyaracak bi durumdur. kadın ve erkeğin ilişkiye girmesindede çoğunlukla erkeği boşaltan durumlar arasında vajinanın erkek penisinden daha sıcak olması durumudur. fakat arkadaşımızın yaptığı işlem zararlıdır. bunu yapmamanızı öneririm. birçok sorun oluşabilir. özellikle testis bölgesiyle mast yapıldığında çok uğraşılmaması gereken bi bölge dikkat edilmesi gerek büyük problemlere yol açabilir.

 4. 6

  dikkat et kısırlığa yol açabilir sıcaklık spermleri öldürüyor zaten

 5. 2

  yumurtalar ısındıktan sonra domates, biber de doğra menemen yaparsın

 6. 1

  böyle sacma sapan seyler sürekli masturbasyon yapmayla beraber geliyo azalt yada bırak mast yapmayı farklı seyler denemiceksin sonrasında

Bir cevap bırakın