masturbasyonda kayganlık ne kadar önemli

Soru

merhaba genelde boş zamanlarımda internet sayfalarında sosyal medyada çok sık dolaşan bir erkeğim orada o kadar güzel çekici ve seksi kızları görüyorum ve haliyle ister istemez etkileniyorum penisim kalkıyor ben birşey yapmazsam gece kendi kendime boşalıyorum sabah işe gideceğim için sabah sabah banyo yapmak hem zor geliyor hem ıslak ıslak dışaıya çıkınca da nezle gibi oluyorum buda beni hastalıklara karşı zayıf düşürüyor bu yüzden akşamları çok isteklenmişsem masturbasyon yapıyorum fakat hiçbir kayganlaştırıcı jel vb kullanmıyorum bunun bir zararı olur mu masturbasyon yaparken bu kremleri kullanmak ne kadar önemli ??

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  Kaydırıcı kullanmak zorunda değilsin fakat daha fazla zevk için önemli

 2. 2

  Kayganlaştırıcı olmadan masturbasyon yapmaya alışırsan, seks sırasında vajinaya girer girmez, penis noluyo la bu nasıl ortam diyerek çabuk boşalabilir. Çünkü vajinanın içi kaygan, o ortama alıştırmak lazım yani.

 3. 5

  kayganlık önemli kuru kuru yapılmaz

 4. 3

  merhaba, neyle mastürbasyon yaptığınızdan ziyade fazla aşırı mastürbasyon yapıp yapmadığınız daha önemli. her gördüğünüz şeyde etkilenip mastürbasyona yönelmek çokta sağlık bir davranış değil. öncelikle cinsel dürtülerinizi kontrol etmeyi dizginlemeyi öğrenmelisiniz. sonrasında bazen arada sırada çok seyrek mastürbasyon yapabilirsiniz. tercihen kaydırıcı kullanarak yapmanız gerçekçi bir cinsel birleşmeye benzeyeceği için daha mantıklı olacaktır.

 5. 2

  Kuru elle bir kaç ay masturbasyon yaptim, dikkate alınacak hiç bi ağrı yaşamadım, fakat endiseliyim, bir hasar vermiş olabilirmiyim?

Bir cevap bırakın