erken boşalmamak için kesin çözüm varmı

Soru

Erken boşalma sorunu için kesin çözüm oluşturan var mı. Yani kafada bitiyor kafada bitiyor diyorum ama bi türlü olmuyor. Nasil yapacaz bunu ya kesin, Bi çözümü yok mu bunun. Şu an bu yorum sitesinde hiç erken boşalip da sonradan çözüm yolu bulan yok mu

Cevaplar ( 2 )

  1. Uzun mesafe koşu eğitimi gibi, erkenden boşalma kontrolü eğitimi de zihinsel ve fiziksel dayanıklılığınızı test etmeyi içerir. Uzun mesafe koşu eğitiminden farklı olarak, bu eğitimde kullanılacak yapay vajina benzeri araçla bolca zevk alacağınız mastürbasyon çalışması yapmanız gerektirir, uzun mesafe koşucusu gibi her gün saatlerce koşmanız gerekmez, aksine evinizde olduğunuz yerden eğlenceli ve zevkli şekilde eğitim çalışması yapabilirsiniz. Cinsel ilişki yaşarken kendinizi kontrol edemediğinizi her şeyin çok hızlı geliştiğini fark ederseniz. Yalnızken zihinsel ve fiziksel olarak geri çekilme pratiği yapmak, sonrasında sizi gerçek bir partnerle seks yaparken boşalmayı durdurmaya daha hazır hale getirebilir. Bu ana fikir ile Avrupa’da cinsel sorunların araştırıldığı kliniklerde aşamalı terapiler yapılıyor. Bu terapistlerin başında Dr. Waldinger PL. hazırladığı aşamalı terapi süreci ve kullandığı terapi araçları ile çözüm sağlıyor. Üstelik bunu ilk seansta eğitimini verip, geri kalan çalışmaları kişilerin evde tamamlayabileceği kolaylıkta yapıyor.

  2. merhaba, nasıl ki yapmak istediğiniz şeyi gerçekleştirmek için çaba göstermeniz gerekiyor aynı şekilde de bu durumdan kurtulmak için bolca çaba göstermelisiniz. biz kolaycıyız başımız ağırınca bir hap yutup baş ağrısı geçtiği gibi bir hap yutup erken boşalmanın kesin olarak geçmesini bekleriz. halteri kolayca kaldırdığını düşündüğümüz kişiler yıllarca bunu yapabilmek için vücudunu alıştırırlar güçlendirirler. kolaycıların düşündüğü gibi bir miktar sporcu ürünü alıp birkaç hap yutup birden bire halteri kaldırmaya başlayamazsınız. erken boşalma olayı da böyle. @Meksikabirasi gayet güzel yazmış bıkmadan yorulmadan kendinizi boşalma konusunda eğitmelisiniz. kalıcı çözüm üşenmemekten, kolaycılığa kaçmamaktan, bolca alıştırma yapmaktan geçiyor. yoksa yaş 50 ye de gelse yine aynı hiç bir gelişim değişim olmaz.

Bir cevap bırakın