erken boşalma denetimi kazanmak için hangi mastürbatör daha iyi

Soru

Merhabalar, bir kaç haftadır kendime boşalma kontrolü yapmak için suni vajinalar ve mastürbatörler bakıyordum. Ama çoğunlukla evde saklanması kolay ve uzun süre kullanabileceğim bir şey arıyordum. 1-2 gün önce tegena marka ürünlere rastladım. Kullanışlı gibi geldi, saklanması kolay ve kaliteliye benziyordu. Ben tegena felix milkx modelini cazip buldum. Daha önce bunu yada diğer modellerini kullanan var mı? Ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangisini önerirsiniz merak ediyorum? Teşekkürler.

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  dostum hiç gerek yok boşuna çok iki kat pahalı ürünlere bakıyorsun, 200-250 arası erken boşalma denetimi için yapılmış premature ejaculation control diye hususi yapılmış ürünler var onlardan al. birde dediğin modelin evde saklanması kolay falan değil, kocaman 250 gramlık silikon birşey, yıkaması kurutması dert birde standı var kurutmak için standa asıp oda içinde kurutun falan diyor. elin kremli ise kullanışlı olmuyor silikon olduğu için kayıyor, kullanırken bir yere sabitleme imkanı olan muhafazalı olanlara bakmak lazım. yine sen bilirsin, paran bolsa istediğini al takıl kafana göre.

 2. 4

  bu ara herkeste aynı sorun patladı galiba erken boşalan boşalana 🙂 o dediğiniz marka eskiden alide ucuz ürünler satıyordu marka yapınca simdi aynı malı 3 kat pahalı satmaya başladılar, şahsen ben o kadar para vermem. hem böyle erken boşalma derdi olan birinin, evde alıp saklama sorunu varsa alıp zaten düzenli çalışabilmesi mümkün olmaz herhalde. benim bildiğim yılmadan kararlı düzenli şekilde çalışmadan arada bir keyfe keder boş zaman buldukça yapmanın bir anlamı yok, öyle fayda olmaz sanırım.

 3. 6

  merhaba, piyasada bir çok farklı markanın ürünü var, ancak ortala baz alınınca bir çoğu çok pahalı ürünler. üstelik kalitesi ya aşırı kötü, ya silikon fazla yumuşak, ya fazla sert, içi tırtıklı, dalgalı, dairesel falan hepsi klasik hikaye, bunları nerden uyduruyorlar, vajinanın içinin neresi tırtıklı, galiba bunu diyenler yada üretenler hiç bir cinsel deneyimleri yok. ortalama olarak erken boşalma konusunda etkin fiyat performans bir mastürbatör 250 lira civarındadır. çok paranız varsa aşırı pahalısına bakabilirsiniz keyfinize kalmış. ancak yapacakları iş az çok aynıdır, bizce gereksiz para vermeye gerek yok devir ekonomi devri. tabi bunu yanlış anlayıp gidip 150 liraya işinizi görmeyecek çok düşük kalite komik bir şey almayın, bütçenizi ziyan etmeyin.

  • 2

   markası önemlimi yoksa herhangi bir suni vajina ile erken boşalma denetimi için yeterli olur mu?

 4. 4

  Merhaba. Suni vajina ile çalışarak bu sorunun üstesinden gelebildiniz mi? Süreç hakkında bilgilendirebilirseniz çok memnum olurum.

 5. 4

  crank_25 kardeşim son durumun nedir? gerçekten de işe yaradımı? süre uzadı mı? nasıl yaptığın hakkında bilgi rica ediyorum senden.

Bir cevap bırakın