kullanmadığım hap kalmadı erken boşalmayı yenmek istiyorum

Soru

arkadaşlar ben yeni evlendim, daha önce erken boşalma sorunum olduğunu bilmiyordum yeni öğrenmiş oldum. çok kafaya taktım doktora gittik aktara gittim aklınıza neresi gelirse her türlü değişik hap ilaç macun falan alıp denedim. hiç işe yarmadı diyemem işe yarıyor ama kesin ve kalıcı olmuyor. ben kullanıp tedavi olmak bu sorundan kurtulmak istiyorum. hangi ilacı, ne kadar süre kullanmam lazım ? kesin etkili kalıcı çözüm olan var mı ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 1

  bi hap yutup erken boşlama kalıcı olarak tedavi edilseydi dünyada senni gibi milyarlarca dertli erkek olmazdı her halde. azıcık mantıklı düşünün. erken boşlama erkeğin kendini kontrol edememesinden haynaklanır bir nevi tüm vücudun üzerinde tam bir kontrole sahip değilsin. misal oyuncular, yönetmen gül diyor, oyuncu kahkaha atıyor, şimdi üzül ağla diyor, oyuncu gözyaşları içinde hüngür hüngür ağlıyor. nasıl oluyor işte tüm vücudu üzerinde tam bir kontrole sahip. erkekler içinde aynı durum. nasıl çişini yapmayı yada tutmayı öğrendin işte boşlama denetiminide bu şekilde öğrenerek kontrol edebilirsin. işte bunun kazanmak için antrenman yapabilirsin. nasıl yapılır diye biraz siteyi araştır oku gerekli bilgiler defalarca yazıldı.

  • 5

   arkadaş haklı öyle birkaç hap yutup kalıcı olarak kurtulmayı beklemeyin. sizin ciddi şekide çaba göstemeniz antrenman yaparak boşalma denetimini öğrenmeniz gerekir. haplar sadece yandan yardımcı destek ürünleri olarak görülmeli asıl işi siz yapmalısınız. @extory_3131 dediği gibi siteyi detaylı bir inceleyin bu konuda epeyce çok bilgi var.

 2. 4

  bak sana tavsiyem bende de vardı sprey ilac kalıcı çözüm değil sonra baska yola baş vurdum şuan ilk sefer 15 20 dakika sürüyor daha sonraki seferlerde yarim saat üstü oda zorla getiriyorum yoruluyorum. çözüm şöyle her gün mastürbasyon çekeceksin tam gelecek boşalmadan bırakacaksın 1 dakika ara ver tekrar yap 5 6 kez yap ama boşalma. 3 4 gün sonra boşalt. bunu 3 4 ay gibi bir sürede kalıcı olarak kurtulacak hatta biraz erken gelsin diye kendini zorlayacaksin. kesin ve bedava ve kendim denedim kesin çözüm başarılar

 3. 3

  bu mastürbasyonla boşalmadan bırakma yolu doğru bir yol ama yeterli değil, esas mevzu beyinde. beynine komut verip onu yönlendirmeyi öğrenmen lazım, işi bitirip boşalmaya değil, işi uzatıp karşındakini de mutlu etmeye odaklan, başka şeyler düşün ilişki devam ederken, süre uzayınca mevzuya geri dön. hiçbiri fayda etmiyorsa ilişki öncesi mastürbasyonla boşal, sonra ilişkiye gir.

Bir cevap bırakın