erkeklerin kullanabileceği cinsel oyuncaklar hangileri

Soru

Aslında sorum açıkçası erkeklerin anal bölgesinde dildo veya plug dışında kullanabileceği oyuncaklar hangileri ? titreşimli şeyler nasıl ? mesela kızlar çarşıda pazarda takip geziyorlar sonra orda çalıştırıyorlar onlardan erkekler de zevk alır mı acaba ? cevaplar için şimdiden tşkr ederim.

Cevaplar ( 5 )

 1. 1

  aslında dedikleriniz dışında kullanılabilecek çok farklı şeyler yok. kadınlarda vajina klotoris üzerinde titreşim türü şeyler haz verici oluyor. erkeklerde de aynı şekilde penis başında titreşimli şeyler zevk veriyor. yanlız olay anal uyarıma yani prostat uyarımına gelince titreşim hiç bir işe yaramıyor, gıdıklanıyor gibi oluyor ama ekstra bir zevk vermiyor. prostat titreşimle uyarılmıyor daha çok masaj gibi baskıya dayalı ovalama benzeri hareketle uyarılıp zevk veriyor. o durumda yine tek seçenek prostatı uyaran oraya baskı yapıp temas eden uzunlukta kalınlıkla şekilde olan anal oyuncaklar tercih sebebi oluyor. ha şu olabilir internette goglede görseller yani resimler içinde aratın vibrating p-spot dildo diye orda görürsünüz böyle birşey olabilir. hem prostatı uyarıyor hemde titreşimli. bunların başı kalın gövdesi ince olanları var plug gibi, mesela onları dediğiniz gibi kullanılabilir, takıp dışarıya çıkabilirsiniz.

  • 6

   Sagollun öncelikle yaptiniz yorumdan dollayi söylediniz şeyi araştrdim ama o daşarda kulanilmaya pek uygun deyil sanirim cünkü daha önce metall plug kullandim dışarda ve acıtıyo sürtünmeden dolayı da ince olsa dışarda kallan kısmı rasiz etme diye düşünüyorum bayanlarinki gibi kalin bolge icer ince taraf dişarda ama sizde diyosunuz işe yaramaz yani titreşimide haz versin isterim dogrusu

  • 6

   kesinlikle p-spot dildolar erkekler için çok iyi 🙂 nerden biliyorsun derseniz kocamın var:)

  • 1

   @Berk bende titreşim olayını sevmedim pek, haz vermiyor aksine garip uyuşturuyor hissizleştiriyor gibi oluyor bilmiyorum anlatamdım sanırım, en iyisi deneyip görün belki aksine ilk defa deneyeceğinizin etkisi ile size hoş gelebilir.

 2. 22

  merhaba, aslında konu ile ilgili @cd-belgin arkadaşımızın tespitleri çok yerinde. genelde titreşim olayı üretici firmaların ürünleri sata bilmek için ekledikleri bir özellik, lakin prostat uyarımı konusunda çokta bir fonksiyonu yok gibi. lakin sizin için farklı olabilir bunu ancak deneyip anlayabilirsiniz. uzaktan kumandalı küçük titreşimli toplar var bunun gibi bir şeyler alıp bu şekilde kendiniz hoşlanıp hoşlanmayacağınıza karar verirsiniz.

Bir cevap bırakın