erkeklerde erken boşalma neden olur önlemek için ne yapmalı

Soru

ben çok erken boşalıyorum, kadınlarla ilişki yaşamadım. çoğunlukla elle yaptığımda bazen 1 dk bazen 15-20 dk oluyor. genellikle ortalaması 3-4 dk oluyor, nedeni ne olabilir ? erken boşalmaya çözüm var mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    erkeklerin baş belası erken boşalma, kadınların nefret ettiği beceriksiz başarısız bulduğu erken boşlan erkek tipi, erken boşalma sorunu olanların kız arkadaş bulamadığı, kızların ne kadar ezik erkek dedikleri ve poposuna tekmeyi vurup ayrıldıkları, erken boşalır kıza rezil olurmuyum diye ilişki yaşamaya korktuğumuz, nerdeyse bir çoğumuzda var olan o illet başarısızlık, erken boşalma sorunu. cinsel olarak kontrolsüz olmak ve rahatlamak için sürekli porno izleyerek mastürbasyona sarılmak en başlıca sebebi, çok nadirde olsa bazı psikolojik yada nörolojik hastalıklarda erken boşlamaya sebep oluyormuş. bizimkisi cinsel kontrolsüzlük, zaten elle seks olmaz elle cinsellik olmaz, ancak elle kendini mahvedersin fark etmezsin. ya uzun uzun yazmaya gerek yok bak bu sayfada Erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum konusunda adamlar 100lerce mesaj ve çözüm yazmışlar. aç oku biraz aradığın bilgi orda var hangisi kafana uyarsa öyle yaparsın.

  2. 11

    büyük sorun, azıcık oynaşayım diyorsun daha kız penise elini değer değmez kızın avucuna boşalıyosun, tabi utancından karşısında yerin dibine giriyorsun, bu nasıl erkek, kendini tutamıyor ki beni mutlu etsin diye düşünuyor. erkeksen hakkını vereceksin kendini tutmayı bileceksin seks makinası gibi olacaksın. sana tavsiyem erken boşalma sonunu aşman boşalma kontrolünü kazanman. yoksa hayatın boyunca cinsellikten yana sorun yaşayacaksın.

  3. 1

    Bence sağlıklı beslen ve bağımlılık yapıcı, alkol gibi maddelerden uzak dur

Bir cevap bırakın