Erken boşalmamak için pelvik kasları antrenmanı yapıyorum

Soru

Erken boşalma sorunum var bunun için aşk kasları pelvik kasları antrenmanı yapıyorum sizce faydası olur mu bir doktor önermişti 3 hafta falan yaptım boşalmamda 1 dklik bir gelişme olduğunu söyleyebilirim ayreten mastürbasyon yaparken penimisin yukarı tarafının daha hassas olduğunu boşalmayı daha çok tetiklediğini fark ettim

Cevaplar ( 2 )

  1. merhaba erken boşalma konusunda geçici şeylerle uğraşmaktansa kalıcı olsun diye kendini eğitmek için alıştırma antrenman yapmak çok faydalı olur. bu alıştırmalar sürecinde dediğiniz gibi sadece pelvik kaslarını kullanmak yada çalıştırmak yetmeyebilir. çünkü boşalma birçok şeyin bir arada olduğu bütün bir sistemdir. örnek verirsek araba hızlı gitmiyor diye gaz pedalını değiştirmek yetersiz gelir, motoruna, kayışına, yakıt pompasına, tekerleğine, filtrelerine gibi gibi birçok şeyini elden geçirmek gerekebilir. cinsellikte de böyle, dediğiniz gibi pelvik kasları ile başlayıp, penis başı ve gövdesinden aldığını haz, uyarım, bu uyarım sonucu hissettikleriniz, penisten beyine iletilen duyu sinyalleri, penis üzerindeki baskının etkisi, kasıkların içinde sperm kanallarını bile hissetmek dahil tüm sistem üzerinde olabildiğin kontrol sahibi olmalısınız. yüzeysel düşünmeyin, sessiz sakin bir ortamda gözlerinizi kapatın odaklanın, elinizle penise dokunup bırakın sonra hissedin tüm vücudunuzda neler oluyor nasıl bir etkileşim hissediyorsunuz. duyuları sinirleri anlayın onları nasıl yöneteceğinizi çözmeye çalışın. dokunmaya başlayıp, sonra hissedin, zirveye boşalmaya yaklaşınca dokunmayı bırakın kendinizi boşalmayı durdurmaya engellemeye hazzı düşürmeye çalışın. sonra yine aynısını yapın defalarca deneyin. sürekli dokunmayın dokunup biraz haz alıp bırakın. 90. dakikadan maçı çevirir gibi son saniyede boşalmadan durun kendinizi tutun. bunu deneyimlemeye başladıkça kontrol daha kolay olacak. zamanla kontrol sizde oldukça isterseniz 1 saat seks yapın siz istemeden boşalmazsınız. başak benzer çok örnekler yazdık geçmişte, sitede ararsanız bolca farklı teknik ve bilgi bulursunuz.

  2. pelvik kasların güçlenmesi seks yaparken erkekler ve kadınlar için ekstra zevk almayı sağlıyormuş dün akşam yabancı bir seks terapistinin türkçeye çevrilmiş bir makalesini okudum orada seks yaparken ne kadar çok aksiyon gerçekleştirilirse o kadar cinsellikten zevk alınıyormuş eee ne de olsa ışıldayan demir pas tutmaz seks yapmak demek aksiyon demek:)

Bir cevap bırakın