anal yönden tatmin için evde ne kullanabilirim

Soru

Ben 18 yaşında bir erkeğim kızlardan hoşlanıyorum kız pornoları izliyorum ama anal tatmin yaparak boşalıyorum artık parmaklarım yetmiyor dildo alamam evdekiler odamı temizlerken görebilir, evde neyle tatmin olabilirim ev aletleri felan ne olursa ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  panpa neyini bulamadın evde bir sürü şey var olmadı benim gibi yap gazoz şişesi yada maden suyu şişeside olur tabi gövdesi kalın olanlar değil ince belli misal kı***ay markası gibi olanlardan dildo almadan önce bende kullanmıştım, parfüm, kolonya, deodorant şişeside olabilir aklıma gelen bunlar

 2. 3

  klasik kız yöntemi :: saç fırçası sapı, yok yok dur buldum meksikabirası şişesi ! gerçekten hala ordamısın aşmadınmı bunları daha

 3. 2

  merhaba, açıkçası çok soru haline getirilecek bir durum değil. biraz fikir yürütüp deneme yaparak kendinize uygun bir şeyler bulmanız mümkün. meyve sebze gibi gıda türü şeyler denemeyin birincisi hiç ahlaki değil, ikincisi bu tür ürünler soğuk hava depolarında yada taşıma nakliye sırasında kasalardan müthiş derecede bakteri bulaşır. mantar yada başka bir iltihap kapabilirsiniz. farklı görünümlü dildolar var. mesela roket yada füze görünümlü dildo hiç şüphe çekmez saklamanıza da gerek kalmaz ortalık yerde durabilir. yine aklına fikir gelen olursa önerilerini aşağıya yazabilir.

 4. 4

  belki küçük boy bir dildo alıp saklaması çok zor olmayabilir

 5. 3

  Şişe fln denemeyin sakın, kırılır mırılır hastanelik olursunuz sonra, böyle çok haber çıkıyor.

 6. 7

  evde istediğiniz uygun bir şeyden dildo yapabilirsiniz. atıyorum diş fırçası etrafına 5-6 tur kağıt havlu sarın sonra birde üstüne streç film sarıp sıkılaştırın. en üstüne prezervatif geçirin kaydırıcı döküp dildo gibi kullanın. gerisi sizin fantazinize kalmış. illa fiş fırçası olmak zorunda değil. misal teflon tavanın sapına şarın yine aynı şekil üstüne prezervatif geçirip kullanın. komik oldu ama mantığını anlatmak istedim. ynie siz düşünün ne olabilri bulduğunuz şeye kağut havlu ve streç film üstüne prezarvatif en iyi yöntem. kafanıza göre uygun gelen herşeyi kullanabilirsiniz.

 7. 6

  Bende sac fircasi sapi onerebilirim

Bir cevap bırakın