dildo kullanan erkekler gaymi olur

Soru

erkek arkadaşımla tanıştığımızdan beri garip bir hareketini görmedim, meğer yıllardır hep benden gizli olarak farklı tatmin yaşıyormuş. arabasının bagajında bir tablet buldum önce başkasının sandım açınca anladım sevgilimin şifre vardı bende onun her zaman kullandığı şifreyi denedim açıldı. birde neler göreyim, görmez olaydım önce elim ayağım titredi kendimi kötü hissetim inanamadım kapattım 1 saat sonra sakinleşip tekrar açdım, galeride bir sürü resim video var hep kendi çekmiş, önce bir başka erkekle birlikte olduğunu düşündüm. resimlere videolara baktım başkası yoktu, genellikle birkaç farklı dildo ile ters yönden kendini tatmin ediyordu. izlerken içim kalktı utandım, aksine o bunları yaparken çok mutlu ve çok zevk alıyormuş gibi görünüyordu. gözümün önünden hiç gitmiyor, tabletini yerine koyup hiç belli etmedim. 1 haftadır görüşmemek için bahane buluyorum işim yoğum falan diye geçiştiriyorum. kafam çok karışık ne yapacağımı bilemiyorum.

Cevaplar ( 11 )

 1. 7

  sizinle birlikte ilişki yaşadığına göre gay olmaz, en olası ihtimal biseksüel olur. hatta belki oda olmayabilir eğer bir erkekle ilişkisi yoksa, sadece belki anal tatmin yapıyordur. daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadıysanız kötü hissetmeniz normal. kaçmak yerine onunla yüzleşin, gördükleriniz söyleyin, kaç kaç nereye kadar. konuşup duruma göre karar verirsiniz, eğer hiç bir şekilde size uymuyorsa aykırı geliyorsa iyi ihtimalle ayrılırsınız, diğer seçenek bu tip zevkleri deneyen çok erkek var sizde bu durumu biraz daha normal kabul edip birlikteliğinize devam edersiniz. ama konuşmadan ne yapacağını bilmek zor.

 2. 26

  Birinin gay olması için fiziksel ve duygusal olarak sadece hemcinsine ilgi duyuyor olması lazım. Anal yolla kendini tatmin ediyorsa büyük ihtimalle prostatından zevk almayı keşfetmiştir. Kendi kendine prostat masajı yapıyordur. Utanılacak, ayıplanacak, üzülecek bir şey yok ortada. Normal bir durum. Anatomik bir gerçeklik neredeyse erkeklerin tamamı bedensel olarak anüsüne giren uygun cisimlerden cinsel olarak zevk alabilirler. Prostat masajı ya da anal mastürbasyon erkekler için normal bir aktivite haline gelmeye başladı. Bence artık kadınların da bu konuda bilgi, beceri ve deneyim kazanarak partnerlerine eşlik etmesi çok güzel olacaktır. Tavsiyem erkek arkadaşınızla bu durumu konuşun. Nedir ne değildir öğrenin. Az da olsa benim bahsettiğim gibi olmama ihtimali de var. Kendisi ile konuşmadan tahminlerle anlaşılması zor bir konu.

  • 2

   harika bir cevap olmuş. %100 aynı fikirdeyim ve bende anal yoldan zevk alıyorum. sonrası ise tercih meselesi.

 3. 3

  Dildoların cinsiyeti yoktur, dolayısıyla bu gay olduğu anlamına gelmez:)

  • 4

   işte güzel bir cevap daha, düşünsem bu kadar incelikli iyi bir cevap yazamazdım, tebrikler. dildo kullanması ancak belki prostat uyarımından keyif aldığını gösterebilir. gay olmak başka bir şey.

 4. 3

  Dildocularin kendilerini gay olmadigina düşünmesi bilmiyorum, normal erkek neden dildo kullansın ki

  • 5

   Merhaba Murat bey. Anatomik olarak normal erkek olarak tabir ettiğiniz normal tanımına dikkatli bakıldığında prostat uyarımının fizyolojik bir gerçeklik olduğu, yani bunun normal olduğu ortaya çıkıyor. Ancak toplumun cinsiyetler üzerindeki baskısı ve çizdiği çerçeveler sebebiyle insanlar belli kalıpların dışına çıkamıyor, çıkmaya çalışsa da yanlış bir şey yaptığını düşünerek psikolojik olarak rahatsızlık duyuyor. Şöyle düşünelim. Issız bir adada dış dünyadaki öğretilerden uzak bir şekilde büyüyüp gelişen erkek bir birey prostat uyarımı ile zevk almayı keşfedip bunu sürekli yapsa psikolojik olarak hiçbir rahatsızlık duymadan buna keyifle devam edecektir. Günümüzde örneğin bizim toplumumuzda erkek bir birey prostat uyarımı ile zevk almayı keşfedip yapsa kendisine öğretilenin dışına çıkıp toplum tarafından ayıplanan ve neticesinde dışlanılacağını bildiği bir eylemi yaptığı için psikolojik olarak rahatsızlık duyabilir. Psikolojik olarak duyduğu rahatsızlık bu eylemden alacağı hazzın önüne engel oluşturur. Kısacası aslında biraz detaya inildiğinde ne erkekler tam olarak erkek ne de kadınlar tam olarak kadın. Aslında erkekler de kadınlar da fizyolojik olarak biseksüel. Gay kavramı başka bir olgu. Anüsüne herhangi bir obje giren tüm erkekler gay değildir. Gay olabilmesi için fiziksel ve duygusal olarak hemcinslerinden hoşlanıyor olması gerekir.

  • 5

   Evet dogru olabilir

 5. 2

  selamlar, cinsellik farklı haz ve tatminlerden oluşan geniş bir dünyadır. kimileri uç noktada kullanılmış çorap koklayarak tatmin olurken, kimleri dildo ile tatmin olmayı tercih edebilir. dile pelesenk olan zevkler tartışılmaz sözü de buradan gelir. konunun devamında özellikle @alttire arkadaşımızın yazdığı cevaplar fazlasıyla açıklayıcı olmuştur, bunun yanında diğerlerini de referans alabilirsiniz.

 6. 7

  aga ıs yuvarlanıp gıderse bı erkegın hayalınden gercegıne donusur evet erkekelr arkalarından zevk alır

 7. 3

  adam kızlardan hoslanıyor olabilir gay olması için erkekten hoslanması gerekir ancakkk zurnanın zırt dedigi yer !!! adam bu zevki merak eder ve erkeklerle olmaya başlrsa ilerde gerçeginin nasıl zevk vercegini merak ederse ya!! erkekle olursa erkeklerden de hoslanmaya baslar !!çünkü erkek aletiyle onu kendine baglar, herzaman veren baglanır ilişkide !! sakın bidaha görüşme sonunun ne olacagı bellisiz bir adam, böyle şeylere zevk için girişmek nedir aklına dahi gelmemeli bir erkegin bazen iyiki erkek degilim böyle bir şey merak ederdim belki iradesi zayıf biriyim diyorum seviniyorum insan gururu için yaşar hayatta herkes zevkine keyfine düşşeydi dünya ne hale gelirdi düşünsenize !!!

Bir cevap bırakın