erkekler sevişirken cinsel organının kalktığı pantolonundan belli olur mu

Soru

bir şirkette işe başladım şimdi stajyer statüsündeyim. henüz getir götür işleri ile uğraşıyorum. şirkette muhasebe müdürü bir adam var, onun yardımcı bir kadın ama kadın böyle dizilerde gördüğünüz gibi giyiniyor manken gibi. dikkatimi çekti müdürün odasına gidiyor 1 saat içerde çalışıyorlar. kadın çıkıyor adam da peşine bir şeyler söylüyor her seferinde adamın pantolonunun önü kabarık. bir keresinde faturalar vardı onu verecektim, kapıyı çaldım 3-5 saniye bekledim cevap yok bi daha çaldım 5 saniye sonra gel gel dediler. içeri girdim kadın uzak köşedeki koltuğa oturmuş sanki saçını düzletiyor gibiydi. faturayı verdim illa istemsiz gözüm takıldı adamın önü öyle kabarık ki. saçmalıyorsun diyeceksiniz ama sanki bunlar her seferinde ofiste iş pişiriyorlar gibi geliyor. yada ne bileyim bana öyle geliyor ? öyle bir şey olsa anlaşılır mı ? adamın önünü kabarık olması bir belirti mi ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  açıkçası sizin işiniz, ofiste kaçak yapanları yakalayıp ifşa etmek değil. niye buna bu kada çok takıldınız bilmiyorum. boşverin görmezden gelin, işinize gücünüze bakın. onlar zaten varsa bir şey açığa sonunda duvara toslamıştan beter olurlar. şunu diyebilirim, erkekler böyle şeylerden etkilenir erksiyon olurlar doğru, haliyle pantolonun önünde de kabarıklık oluşabilir. diğer bir nokta ise pantonlarda fermuar bölgesi daha kalın olur, bu sebeple orası potluk kabarıklık yapar. penisi kalkmasada öyleymiş gibi bir şekil oluşur. giyin bir kumaş pantolon oturun bakın varmuar yeri yıkarı doğru durur sanki penis kalkmış gibi o zaman demek istediğimi anlarsınız. neyse siz boş verin, kariyer basamaklarını tırmanmak için iyi çalışın, bazı şeyleride görmezden gelin.

 2. 2

  tabiki belli olur eğer erkeğin penisi olduğundan çok küçük değilse tabiki olduğundan daha kabarık durur sağa veya sola doğru kayabilir buda çok belli olur. yüzde de açıkça terleme, konuşurken nefes alıp vermede zorlanma çoğu kişinin bildiği üzere belirtilerdir

 3. 7

  siz zaten sorunuzu kendi açıklamanız da cevaplamışsınız. @kurt_like’ın da belirttiği gibi kendi işinize odaklanın.

 4. 3

  sizi işe stajyer olarak almadılar mı ? siz ajanlığa ne ara başladınız ? bence boş verin bu şeyleri kim kiminle ne yapıyor görmezden gelin geçin, yoksa bu düşünceler sizin daha çok kafanızı yorar. en güzeli işinize gücünüze bakın, varsa zaten bir aykırılık sonunda ortaya çıkar.

 5. 2

  bu kadar kafana takıldıysa kapıyı buraya yazmaya uğraşana kadar bir kere kapıyı çalmadan gir, gör.

 6. 3

  iki ihtimal var zaten. ya seviştiler ondan dikleşti ya da kısa etekli göğüs dekolteli kadını görünce hiçbir şey yapmasalar da tahrik oldu. günümüzde pek çok kadın hava da sıcakken kışkırtıcı giyindiği için erkeklerin ereksiyon hacmi arttı. zaten sağlıklı bir erkek ortada hiçbir sebep yokken de ereksiyon olabilir.

Bir cevap bırakın