crossdresser olduğunuzu eşinize itiraf etmeyi düşündünüz mü

Soru

merhaba arkadaşlar bir şirkette üst düzey yöneticiyim ve aynı zamanda evli biriyim. Jartiyer çorap ve dantelli tanga giymeyi seviyorum iş yerine geldiğim zaman tuvalette giyiyorum. bu kıyafetlerimi arabamda stepne bölümünde saklıyorum. Eşiminde birbirinden güzel ve çekici kıyafetleri var o seksi kıyafetleri giydiğinde içim gidiyor. Bazen itiraf etmek ve bu yükten kurtulmak istiyorum. Siz olsanız eşinize bu konuyu itiraf eder misiniz ? ne istediğinizi açık açık söyleme konusunda cesaretiniz var mı ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  bende jartiyer giymeyi çok seviyorum. çok kez eşime itiraf etmeyi düşündüm ama birtürlü cesaret edemedim. maalesef gizli gizli aynalar karşısında kendim olabiliyorum.

 2. 5

  etmeseniz daha iyi olur gibi toplum ve kisiler bunun için hazır olamaya bilir ancak siz eşinizi bizden daha taniyorsunuz kisilige bağlı ancak hic olumlu karşılayacağını düşünmüyorum bu şekilde devam edin sizde kalsin bence

 3. 2

  yıllar önce düşünürdüm itraf etsem mi falan nasıl olur, kabul eder mi etmez mi diye kafa yorardım. anladım ki bu tip düşünceler herkese göre değil, muhtemelen de anlayışla karşılamaz tadımız kaçar. bende artık tum bunları içime atıp gizli yaşamaya karar verdim. tabi gili falan derken eşinizin kıyafetlerini kullanıyorsanız o işte sıkıntılı çünkü kıyafetlerin yeri bir milim değişti mi, katlanma şekli bozudu mu onu bile hemen fark ediyorlar. hadi bir-iki-üç neyse deyip geçer haliyle 4. sefere fena şekilde huylanır takibe geçer. üstüne hiç anlamazsın yemleyip tuzak kurar peşine kelik gibi avlanır yakalanırsın. sonra açıkla bakalım olanı biteni.

 4. 2

  arkadaşlar ben birgün spontane olarak söyledim tabi benim durumum biraz farklı sevgilim bu konuda anlayışlı gayet söyledim rahatladım tabi bu durum herkese uymaz diye düşünüyorum

 5. 3

  bu tür konularda eğilim yoksa sizinle sorun yaşayabilir. bazı kadınlar bu tür durumlarda yaşanılan sorunlarda koz olarak kullanabilir.

 6. 2

  bence bu tür şeyleri evlenmeden önce konuşmak en doğrusu, evlendikten sonra söylemek karşı tarafa da haksızlık.

 7. 3

  bence yavaş yavaş ürkütmeden açıklayın. öncelikle eşcinselliğin gayet doğal bir durum olduğunu insanlık tarihiyle birlikte var olduğunu doğal olması için eşcinsel ilişki yaşayanları gösterin. ben bu yolla açıldım şimdi straponumuz bile var…

 8. 6

  arkadaşlar mrb. ben 8 yıllık evliyim kadın kıyafetleri giyip kadın gibi olmak hoşuma gidiyor fakat gay değilim gay ilişkim hiç olmadı. kadınlara ilgim var giyinmek hoşuma gittiği gibi kadınsı translardan hoşlanıyorum onlara ilgim var trans bireylerle birlikte olmak istiyorum. kadın kıyafetleri giymeyi evlilikten önce de yapıyordum. bu isteğim hala devam ediyor sizce doğru mu yaptığım?

Bir cevap bırakın