prostat uyarıcı kullanmak istiyorum ilerisi için bir zararı olurmu

Soru

Düzenli sex yapan sağlıklı bir erkeğim şu sıralar bir merak sardı beni. prostat uyarıcı ile analdan zevk almam ne kadar mümkün, bu yöntemle orgazm olunur mu ? Ayrıca P noktası denilen bu yer anüsün kaç cm. derinlikte ? Bu işlem parmak ile mi yoksa prostat uyarıcı bir ürünle mi daha etkili olur ? Birde zamanla alışkanlık haline gelip gay olma ihtimali varımdır ? Teşekkürler.

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  parmakla pek olmuyor onu söyleyebilirim. bunun yerine prostat uyarıcı oyuncaklar yada dildo tarzı ürünler kullanmanız daha iyi olabilir. zevk konusu biraz göreceli herkes hoşlanmayabilir deneyip yaşayıp karar vemeniz lazım. boşalma konusu ise doğru yaparsanız elbette sular seller gibi ereksiyon bile olmadan boşlamak mümkün. alışkanlık yapar mesele başka yerlere gidermi, eğer karakteriniz eğiliminiz musaitse elbette çok rahat gider erkek aramaya başlayabilirsiniz. yok benim kırmızı çizgilerim var asla aşmam tarzı bir insansanız istediğiniz tadı zevki alabilir ama bir erkeğe ihtiyaç duymazsınız.

 2. 6

  Hulyanin dediği gibi karakter uygunsa yönelim değişebilir büyük ihtimalle biseksuel olabilirsin.analdan boşalma olurmu tam emin değilim başaramıyorum

 3. 2

  prostat anüsten 8-12 cm içeride oluyor. prostatı uyarmak için yumuşak jel tipi dildo değil nispeten daha sert dokulu çok esnemeyen bir oyuncak tercih etmelisiniz. dikkat ederseniz zaten bu sebeple prostat masaj aletleride biraz sert malzemeden yapılıyor. alışkanlık olurmu olmazmı onu sizin keyfiniz bilir arayışa girerseniz herş eyi yapabilirsiniz.

 4. 2

  p noktası baya zevk veren bi nokta. kesinlikle boşalma zevkine varırsan asla vazgeçmezsin, kadınların boşalmasına baya benzediği söyleniyor. parmakla zor olabilir büyük, kalın, sert ve kıvrımlı bi penis işine yarar. bu arada zaten gaysiniz sadece ilk aşamalarındasınız.

Bir cevap bırakın