erken boşalma ve cinsel yetersizlik aldatma sebebi olabilirmi

Soru

Merhaba ben kız arkadaşımla cinsel sorunlar yaşıyorum. daha doğrusu erken boşalmam var birde performansım yetmiyor yapamıyorum. kız arkadaşım sürekli kızıyor şakayla karışık yapamıyorsan başka erkek bulayım diyor. benimde canım sıkılıyor haliyle niye olmuyor diye kafaya takıyorum. lafın doğrusu şakayla karışık söylenirmiş derler korkuyorum sevgilim beni aldatır diye. çünkü çok azgın şehvetli birisi. ben yapamayınca acaba gerçekten başkalarını bulurmu, performansım yetersiz diye ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 4

  Kız kısmı kuş gibidir elinde tuttun tuttun tutamazsan başkasına gider bu gercektir

  • 3

   muray bey doğru demiş, kafeslemeyi bileceksin, yemini suyunu vereceksin yoksa pırr uçar gider peşine baka kalırırsın. bu arada sözün doğrusu olayı gerçek emin olun yakında bu kız size güle güle diyecek başkasını bulacak.

  • 5

   Teşekkür ederim tecrube bizleri doğruya ulaştırıyor ne yapalım hayat :)))

 2. 5

  Aldatma sebebi olamaz en fazla ayrılma sebebi olabilir. Doktor yardımı alabilirsin onun dışında her erkek pornostar gibi performans göstermek zorunda değildir. Kadın seni seviyorsa bunu yeterli görür seni sevmiyorsa zaten sal gitsin seni hak etmiyor demektir.

 3. 4

  @ivartheboneless dediği gibi aldatma sebebi olamaz ayrılma sebebi olabilir ancak cinsel performansınız da sorun varsa bu durumu iyileştirmeniz gerekebilir

 4. 2

  İlişkiniz nereye gider bilemem ama acil doktora git. Düzeltmen gereken bir problem. Fizyolojik mi yoksa psikolojik mi bu anlaşılır ve ona göre tedaviye başlarsın. İlerideki ilişkilerin için de önemli bir şey bu, ayrıca öz güvenin de yerine gelir. Seks konusu erkeğin şaka kaldıracağı bir konu değil. Yani erkek sekste kadından iltifat bekliyor performans ile ilgili. Erkeğin endişesi de kadına yetebilir miyim zaten. Bunun stresini yaşıyor. Oysa sizin partner yapamıyorsan başkasını bulayım deyip dalga geçiyor. Karakteri varsa aldatır mutsuzsa, aldatırsa da ruhun duymaz.

 5. 3

  güncel hayatta nasıl ki iş görmeyen bir şeyi işe yarayan daha iyisi ile değiştiriyorsan cinsel hayatta da aynı. erkek olamayan başarısız erkekleri kenara atar daha başarılı olan bir tanesi ile yola devam edersin. sizde bu gidişle benzer sonuçla karşılaşmanız olası. kızında sabrı bir yeter kadardır…

 6. 3

  Valla kardeş aynı durumun endişesini bende düşünüyordum.Ama gereksiz bir düşünce.Burda yapacak tek şey var kendini biraz düzeltmek için çabalaman.Seni aldatacak olan seni her türlü aldatır.Bunun için bir sebepe gerek yok.O yüzden karşındaki kişiyi ona göre seçmelisin.Bu konu için en fazla senden ayrılır yani o yüzden kendini vazgeçilmez kılmak daha önemli buda senin elinde olan bir şey.Umarım kısa sürede sorununu çözersin dostum.

 7. 2

  Kafasına takarsa başka bir erkek bulur günün birinde zaten öyle söylemeye başlamış

 8. 2

  iyi olanı direk seni aldatmamış. kötü olanı böyle devam edersen seni aldatacağını ya da ayrılacağınızı söylemiş.

Bir cevap bırakın