durduk yere çok azıyorum bu cinsel istek nasıl geçer

Soru

üye arkadaşlar merhaba, 21 yaşında bir erkeğim evli değilim sevgilimde yok. bir giyim mağazasında çalışıyorum yaz döneminde her gün bir sürü bayan geliyor. çok seksi giyiniyorlar. hatta bazen öyle uç nokta kişiler geliyor ki ağzım açık kalıyor ohaaa diyorum. haliyle anlayacağınız gibi bu sebeple çok fazla azıyorum istekleniyorum. dayanamıyorum sigara molası bahanesi ile tuvalete gidip 2-3 dakikada 31 çekip çıkıyorum. sonra kendimden nefret ediyorum nasıl bir pisliksin diyorum öyle an geliyor penisi koparıp atacağım hırsımdan. aradan bir gün geçmiyor yine aynı durum, isteklenince penisim kalkıyor bide belli oluyor, oradan burdan düzeltiyorum falan yok füze gibi inmiyor kendimi sakinleştiremiyorum. böyle olunca mast yapmadan cinsel istek nasıl geçer kendimi sakinleştirmek için ne yapmam lazım ? bu gidişle kafayı sıyırmadan işi bırakacağım, belki markette falan çalışırım ne bileyim ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  nerdeki mağazada çalışıyorsunuz yazında oraya gitmeyeyim bari 🙂 insan azıcık kendini dizginlemeyi bilir, bu kadar cinsel dürtülerine karşı koyamayan insan olurmu. iradesizliğin zirvesi böyle biriyle kimse sevgili olmak yada evlenmez istemez, bir an önce bu aşırılıklara iradenizle dur demeniz lazım.

  • 6

   yani haklısın biraz daha usturuplu giyinmeliyiz dinimiz de böyle emreder demek yerine söyle o mağazaya gelmeyelim diyorsun her erkek bence aynı şeyi düşünüyor ama bu adam dürüstçe dile getirmiş. gezdim halep ile şam’ı eyledim ilmi talep meğer ilim bir hiçmiş ille de edep ille de edep

 2. 3

  @jelabi-baby bayan olduğnz için anlayamazsınz herneyse sana gelelim hiç bence bu kadar istekli olduğun için üzülme ilerde keşke bu zamanlarıma dönmek istiyorum dediğn zamanlar olcak oyuzden bak bir iki taktik verim hafif birazdaha bolumsu pantolon giy veya oversize tişört giy ki belli olmasn ve şöyle diğim meditasyon yapmayı dene bak doğru yaparsan işe yariyor çünkü erkek modelerde öyle yapiyor yoksa o kadar kişiler arasında onunkilerde kalakrdı

 3. 3

  31i birak sen normal iliski yasa sonra duzelicek.yoksa 31den fazla zarar gorursun

 4. 2

  masturbasyonun anlattığınız şekilde yapılması unutkanlık, donukluk ve istemsiz kasılmalara sebep olur. irade konusunda ki en önemli şey gözler. gözlerinizi öyle her gördüğünüz kadına veya müstehçen şeye dikip bakmayın. unutmayın bir kadına dik dik bakmak çok büyük kabalıktır. bir de yalnız kalmaktan kaçının zira insan yalnız kaldığı zaman nefsi onu boğazlar ve istediğini yaptırır.

Bir cevap bırakın