erkekler eşiniz size karşı strapon kullansın istermisiniz

Soru

erkekler eşiniz size karşı strapon kullansa düşünceniz ne olurdu ? benim eşim kullaniyo cok hoşuma gidio. acaba deneyen yada bizim gibi kullanan var mi, zevk bu şekilde zevk almak normal mi ? tabi bazen eşim bu konuda isteksiz davranıyor, acaba onun açısından bunu yapmak zor mu ?

Cevaplar ( 15 )

  1. kulaniyo ama genelde kendi istedi zaman kullaniyor bide genelde beline baglamio…

  2. bir erkeği straponla becermek isterim bir yandan anladan sokarken bir yandan da penisiyle oynayıp erkeği çıldırmak isterim

  3. strapon biraz zevk olayı, herkes yapmaz yapanlar zaten her iki tarafta isteyerek yapmalı, zorla oluyorsa yada bir taraftan fazlaca baskı oluyorsa o zaman olayın heyecanı kaçar. kişisel tercihtir, çoğu kişiye uymayabilir.

  4. merhaba, genelde bu konularda kişiler daha ketum olmayı tercih ederler, bu tip fantaziler yaşıyorlarsa bile dışarıya bu durumu belli etmez gizli tutarlar. değişik şeyler denemek için acemilikle uygulamaya çalışıp bundan haz almayan kirşlerde var. pegging seven erkeğe kadının bakışı haliyle farklı olabilir, kadın strapondan hoşlanan erkeğin gay olduğunu düşünüp bu erkekten zamanla soğuyabilir. bazen de erkek bu tip farklı hazların peşine fazlaca düşerse kadının zevk alıp almadığını unutabilir, haliyle zevk almayan kadında erkeğe bu tip şeyler yapmak istemeyebilir. zevk almak normal yada değil tartışılır ancak kişiye göre değiştiği kesin, kimine göre çok aykırı asla kabul edemeyeceği bir fantazi türü de olabilir. hoşuna geden varsa arada bazen farklı haz için deneyebilir ama sürekli bu tip şeyler istemek kadını yorabilir bıktırabilir.

  5. strapon için sadece erkeğin istemesi değil kadınında bunu yapmaya gönlü olması lazım. hatta bununla ilgili biraz video falan izleyip bilgilenmesi erkeğe nasıl zevk verebileceğini, ayrıca kendininde bundan nasıl zevk alabileceğini keşfetmesi lazım. bunlar sağlanırsa iki taraf içinde değişik hazlar olan fantaziler ortaya çıkabilir. birde bu tip özel haz ve zevk olayları kişiler arasında özel olmalı her yerde böyle şeyler konuşulmamalı.

  6. Aman oyle kadinlar otede oynasinlar biz yeteriz baska seylere gerek yok 🙂

  7. Çok isterdim hatta istiyorum da ancak eşime bunu açıklayamam.

  8. Ben de çok istiyorum eşimle ilişki sırasında strapon denemek güzel olur diyorum arada

  9. eşim bu ara sürekli beni parmaklamaya başladı, strapon denemek istiyorum ama söyleyemiyorum, sizce ne yapmalıyım ?

Bir cevap bırakın