strapon ile tatmin olan erkekler

Soru

Arkadaşlar merhaba, internette porno izlerken denk geldiğim bir videoda travesti ile birlikte olan veya straponla tatmin edilen ve bundan çok keyif alan erkeler gördüm,erkek partnerini strapon kullanarak tatmin eden var mı aranızda? Rol değişimi nasıl bir duygu merak ediyorum.

yanıtlandı
10 ay5 Cevap2209 defa okundu
  • 35

Cevaplar ( 5 )

    • katılıyorum bence de bu kadar çok merak ediyorsanız deneyip görmeniz daha mantıklı hem bazı deneyimler anlatılmaz yaşanır…

  1. Bi kadin straponla yapması cok farkli bi duygu benim eşim yapiodu cok keyf aliyodum

  2. straponla prostat uyarıldığı için bundan erkekler zevk alıyor, bu noktada kadınında bu işten sıkılmaması zevk alması gerekli yoksa bir süre sonra kadın haz almadığı için yapmak istemeyecektir. bunun için kadınlarıda uyaracak oyuncaklar var çift tafarlı dildolar titreşimli oyuncaklar filan bir şekilde kadınıda bu oyunun içinde tutarak keyif almasını sağlamak gerek. tabi bazı kadınlarda erkeğe zevk vermekten erkeği inletmekten hatta onu zevkten titrerken görmekten acayip zevk alıyorlar. anlayacağınız bu oyun iki kişilikse tüm oyuncuların oyunda kalması için bir sebebi olmalı.

  3. selam, yine bir öncekine benzer soru, lakin bu sefer cevaplar çok yerinde olmuş. dedikleri gibi deneyip görmek nasıl olduğunu anlamak için en iyi yöntem olacaktır. @cd-belgin arkadaşımız da bu konuda çok güzel teknik bir yorum yazmış, bilgi değeri gerçekten çok yüksek, dikkate almanızda fayda var.

Bir cevap bırakın