strapon ile tatmin olan erkekler

Soru

Arkadaşlar merhaba, internette porno izlerken denk geldiğim bir videoda travesti ile birlikte olan veya straponla tatmin edilen ve bundan çok keyif alan erkeler gördüm,erkek partnerini strapon kullanarak tatmin eden var mı aranızda? Rol değişimi nasıl bir duygu merak ediyorum.

Cevaplar ( 10 )

    • katılıyorum bence de bu kadar çok merak ediyorsanız deneyip görmeniz daha mantıklı hem bazı deneyimler anlatılmaz yaşanır…

  1. Bi kadin straponla yapması cok farkli bi duygu benim eşim yapiodu cok keyf aliyodum

  2. straponla prostat uyarıldığı için bundan erkekler zevk alıyor, bu noktada kadınında bu işten sıkılmaması zevk alması gerekli yoksa bir süre sonra kadın haz almadığı için yapmak istemeyecektir. bunun için kadınlarıda uyaracak oyuncaklar var çift tafarlı dildolar titreşimli oyuncaklar filan bir şekilde kadınıda bu oyunun içinde tutarak keyif almasını sağlamak gerek. tabi bazı kadınlarda erkeğe zevk vermekten erkeği inletmekten hatta onu zevkten titrerken görmekten acayip zevk alıyorlar. anlayacağınız bu oyun iki kişilikse tüm oyuncuların oyunda kalması için bir sebebi olmalı.

  3. selam, yine bir öncekine benzer soru, lakin bu sefer cevaplar çok yerinde olmuş. dedikleri gibi deneyip görmek nasıl olduğunu anlamak için en iyi yöntem olacaktır. @cd-belgin arkadaşımız da bu konuda çok güzel teknik bir yorum yazmış, bilgi değeri gerçekten çok yüksek, dikkate almanızda fayda var.

  4. Ben daha çok köle ruhlu bir bireyim. Kadının beni becermesi ya da ayaklarının altına almasında hissetmek istediğim duygu çaresizlik, partnerimin benden güçlü olduğunu hissetmek. Teslim olma duygusu diyelim bir nevi. Yani partnerim beni becerirken, ben acıdan kıvranırken ya da ayakları altında değersiz hissederken onun benimle ilgili herhangi bir duygu hissetmemesi ve kendini güçlü bir birey olarak görüp yükselmesi diyebilirim.

  5. Bende gayet keyfle kullanıyor ve tatmin oluyorum farklı bir keyf

  6. gercekten cok zevk veriyor mu? samimi cevap verirseniz mutlu olurum

  7. gerçekten çok zevk alıyorum çünkü kendini o an bırakıyorsun anın zevkini yaşadığın için tarif edilemez

  8. sevgilime süpriz yapıp sipariş verdim aldım ben de ve ilk önce oral deneyerek başladık o da aktif oluyor bir iki defa yapıyoruz sonra ben başlıyorum güzel bir şey bence

Bir cevap bırakın