oral seks yapmaya bakış açım biraz olumsuz

Soru

Merhaba. Biliyorum biraz tuhaf ama nedense bir kadın olarak erkeğin penisinin yalanması veya kadının vajinasının dillenmesi biraz tuhaf geliyor bana. Titiz bir insanım zaten ama zevk konusunda bir şüphem yok tabi. Bende isterim birinin dilini vajinamda dolandırmasını, lakin oral seks konusunda da soğuk bakıyorum. Daha önce hiç görmedim ve yaşamadım da. Erkeklerde de böyle bi düşünce var mıdır, onlarda başta titizlik konusunda soğuk bakar mı? Mastürbasyon yaparken bile ıslandığımda ateşleniyorum resmen. Erkeğin organını gördüğümde de düşüncem değişir mi acaba etkilenip bende oral sekse yönelir miyim?

yanıtlandı
1 sene7 Cevap1816 defa okundu
  • 52

Cevaplar ( 7 )

  1. Bence denersin ama yaparmisin bilemem cunlu herkes yapmiyor

  2. Tuhaf değil, ben de titiz olduğum için soğuk bakıyorum. Ama klitorisi yalayınca kadının çildırması, titremesi fln, yani ona o hissi yaşatmak hoşuma gidiyor :))

    • İşte o his yüzünden partnerime karşı düşüncem değişir mi diye biraz düşündürüyor beni. Farkında olmadan kendimi yapiyorken bulmakta var. Çünkü erkeklerde o yönden uyarilmaktan hoşlanıyor

  3. Evet var oylesi kendi vajinasi yalandigi zaman bir sorun yok ama penise gelince dilinin ucuyla gezdiriyor agzina almiyor komple

  4. Ben de şu an vajina yalamaktan iğreneceğimi düşünüyorum ve sanırım o anda işler değişedebilir, değişmeyedebilir. Ayrıca kesinlikle anal fantezim var.

  5. bunun başlangıcını duşta ılık su altında yaparsanız bir nebze yardımcı olabilir. vajina ve penisten gelen akıntıları pek görmezseniz ve tadını almazsanız daha kolay olabilir. bazen vajina ve penisten gelen sıvılar koku yapabiliyor ya da sevişme anında ya da öncesinde vücut kokusu oluştuysa bu sizi oral ilişkiden soğutabilir. gel gelelim ki bir sınır var o sınırdan sonra iğreneceğinizi düşündüğünüz şeyleri arzulayabilirsiniz bile. kişisel tercih. bunu dert edip üstüne gitmeyin. büyütürseniz ters tepebilir ve vücudunuz alerjik reaksiyonlar gösterebilir.

  6. merhaba, oral sekse bakış açınız tuhaf değil gayet normal, çünkü birçok kişi oral yapmayı bilmiyor yada gerekli hassasiyeti göstermiyor haliyle buna karşı bir tiksinti oluyor. herkes sadece spermin tadı yada vajinal akıntıdan bahsediyor ancak oral seks yapılacaksa penis olsun vajina olsun iyice yıkanmalı temiz ve hijyenik olmalı, gerekli ise kıllar kesilmeli hoş cazip bir görüntüde elde edilmelidir. bildiğiniz gibi cinsel bölgeler neredeyse tüm gün iç çamaşırı içinde kapalı nemli ortamda bulunuyorlar, bu durum hem koku oluşmasına hem o bölgedeki üst ciltteki dokuların çürümesine, bakteriler içinde elverişli bir ortam oluşmasına neden olur. bir erkek yada kadın tüm gün bu şekilde dolaşıp akşam olup yatağa girince oral yaptırmaya kalkınca karşı taraf için çekilmez istenilmez itici bir durum olur. sadece itici değil bu çürüyen dokular ve bakteriler ağıza dudaklara bulaşır, bir çoğu yemek borusuna mideye kadar gider, olası durum buralara yapışıp bu bakteriler buralarda enfeksiyon ve hastalıklara sebep olurlar. o sebeple ne kadar temiz görünse de taze hijyen dilmiş olmasında fayda var.

Bir cevap bırakın