bir bayan en çabuk etkili nasıl zevke getirilir

Soru

ikinci evliliğimi yapalı 3 yıl oluyor. karım genelde hızlı seks yapma taraftarı çok uzatmaktan hoşlanmıyor heyecanının çabuk kaçtığını bu sebeple haz alıyorken tadında bitirelim diyor. ancak bu sefer ben odaklanma sorunu yaşıyorum. bu kadar seri ve hızlı şekilde onu en çabuk nasıl zevke getirebilirim. farklı yöntemler denemeye çalıştım ama bir süre sonra hadi artık heyecanı kaçıyor demeye başladı mı benimde tüm konsantrasyon gidiyor. önerisi olan var mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    Işiniz zor demek ki hep hızlı seks yapmis bugüne dek alışması zor olur

  2. 5

    her kadın bir değil bazı kadınlar için cinsellik neredeyse yok hükmündedir. yıllarca erkek ısrar etmese kadın neredeyse hiç seks istemez. bu tip bir kadınla evli olmak cinsel uyum olmayınca zordur, heleki erkek çok istekliyse sürekli cinsellik dedinmi sorun çıkar durur. bilemiyorum sizdede böyle bir durum varmı, ama genelde eğer acil durum yoksa acelesi yoksa sürekli böyle çok hızlı seks yapan hemen bitsin diyen kadınlar, o bahsettiğimiz isteksiz gurupta olabiliyorlar. libidoları düşük istekleri yoktur, heyecanlarını hemen kaybederler. buna kesin bir çözüm yok sanırım, kadının doğal kendi hali böyle.

  3. 2

    merhaba, geçmişte kişisel olarak kazanılan alışkanlıklar kolay kolay terk edilemiyor. eğer ki eşinizde bu şekilde hızlı mastürbasyon yapmaya yada cinsellik yaşamaya alıştıysa bu sebeple aynı şekilde bir beklenti içinde olabilir. akla gelen diğer bir konu ise aynen @erotic-girl arkadaşımızın yazdığı gibi cinsel uyumsuzluk yada kişinin libido azlığı olabilir. en iyi çözüm ona ayak uydurmaya çalışıp yavaş yavaş tempoyu azaltmak ve süreyi uzatmaya çalışmak olmalı. haliyle birden anında değim olması ve etki görmek mümkün değildir. bir başak alternatif bu konunun uzmanlarından psikolojik yönlendirici destek almaktır.

Bir cevap bırakın