erkek memesi emilirse ne olur

Soru

ben ve sevgilim ikimizde kiloluyuz, ilişkide bazen kız arkadaşım meme uçlarımı sıkıyor, dişiyle ısırıp emiyor. ne yalan söylim benimde hoşuma gidiyor ses etmiyorum. bu durum gittikçe bende kalıcı olmaya başladı sanki ayrı bir haz veriyor beni daha çok tahrik ediyor. bi yandan acaba bir zararı olur mu diye düşünüyorum. çok bilgim yok bu konuda biri aydınlatabilir mi ?

Cevaplar ( 3 )

 1. 5

  benim bildiğim çok sağlıklı bir şey değil. çünkü memeyi emmek uyarılmasına ve bu uyarım sonucu vücutta fizyolojik değişiklere seebiyet verecektir. normalde kadın ve erkekteki meme aynıdır ancak erkekteki kullanılmadığı için körelmiş durumdadır. ancak uyarılırsa bazı hormonlar salgılanması tetiklenir ve göğüs yapısında garip değişikler olamaya başlar. fantazi adı altında saçma hareketler yapmaktan kaçınmak lazım.

 2. 3

  göğüslerde sarkmaya ve genetik bozulmalara sebep olur. garıp sorunlar yaşamaya başlarsınız anlamsız şekilde göğüslerde büyüme, zararlı kitle oluşumları, doku yapısında değişmler, uçlarında büyüme ve aşırı hassaslaşarak sızlamalara neden olur. süt benzeri sıvı üretimi olur bunlar çıkacak kanal bulmadığı için göğus kitlesi içinde enfeksiyonlara sebep olmaya başalyabilir. özetle bilmediğiniz şeyleri kurcalamak her zaman sorun çıkartacaktır. dizel motora benzinliymiş gibi muamele edemez bakımdan geçiremezsin, geçirirsen o motor sonunda elinde kalır.

  • 3

   aynen öyle, bu sefer farklı yerlere gidiyor konular, her seferinde daha fazlası istenecektir.

Bir cevap bırakın