cinsellikte ap ne demek kocam chat yaptığı birine demiş

Soru

bu sitede yeniyim ilk defa soru soruyorum. açıkçası böyle bir soru nasıl sorulur onu bende bilemiyorum. 3 yıllık evliyiz kocam son zamanlarda telefonu elinden düşürmüyor. akşam o uyurken telefonu aldım şifre kullanmıyor zaten tüm uygulamaları birer birer açmaya başladım elfeneri gibi bir uygulama içine bakıyordum key diye birşey var ona bastım şifre istedi bende onun sıkça kullandığı şifreyi girdim birde ne göreyim hiç görmediğim bi chat uygulaması. geçmiş hep silinmiş profil resmi tangalı popo olan bir kişi ile sohbet etmiş, kocamın son yazdığı son yazdığı, “ben daha ziyada ap yim diğer türlü zevk alamam” karşıdaki kişi cevap vermiş “a olmuyorum sadece p”. internette bunları arattım gay şeyleri çıkıyor başımdan kaynar sular döküldü sanki. 3 yıldır gay olmasına yorulacak bir emare görmedim, sekte gayet başarılı. öyle bir şeyi olamaz diyorum, eminde olamıyorum. tüm bu ap muhabbetleri nedir ? kocam gay olabilir mi, gerçekten böyle bir ihtimal var mı, yoksa ben fazlamı kurdum yanlış mı anladım ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  cidden ap ne ya? sanırım ilişki ile ilgili bir şey çünkü zevk alamam flan diyor cümlede. a harfi anal olsa, p ne olur ? bilemdim ya 🙁

 2. 3

  bir kaç yerde rastlamıştım ”ap = aktif pasif ” demekmiş

 3. 6

  ap hem aktif hemde pasif olabilen birey demek. yani ilişkide her iki rolde yer almak istiyor, hem düdüklemek hemde düdüklenmek istiyor diye daha kaba bir tabirle açıklanabilir. daha açık yazamam sanırım uygun olmaz. yani kocanız muhtemelen biseksüel olabilir. daha önce ilişkisi oldumu bilemem ancak sizden başka birde erkek partner arayışındaymış gibi görünüyor anlattıklarınızdan.

 4. 3

  Kocanız gay merhaba anlamis olmanız guzelmis 3 yıl sonra ama esinizdee biraz safmis ki aymen açık işlere girmis

 5. 2

  Kocanız hem aktif olmak istiyor sizinle ilişkisinde olduğu gibi hemde bir erkeğe pasif olmak istiyor. içinde böyle duygyular mevcut.

 6. 2

  yani nasıl denir bilmiyorum gerçekten çok üzüldüm sizin adınıza kocanız sizi aldatıyor mu bilemem ama niyeti var gibi ap dediği aktif – pasif oluyor yani bir erkeğe hem arkadan girerim hemde arkadan veririm demek istemiş aktif erkeğe yapan pasif erkeğe yaptıran demektir, karşıdaki de pasif ise büyük ihtimal kocanız adama arkadan girmeyi düşünüyor, bende lezbiyen bir arkadaşım vardı zamanında oradan biliyorum bu muhabbeti kendisi de aktif lezbiyendi kızlara aynı erkek gibi yapmak istiyordu hep, kocanız biseksüel yani hem erkekle hem kadınla yapıyor anladığım kadarıyla gerçekten çok üzüldüm, ne yazık ki böyle tuhaf şeyler olabiliyor işte, allah sabır versin size, ben kadın olsam kocamın beni kadınla aldatması daha az üzerdi herhalde, neyse çok da dert etmeyin dünyanın bin bir türlü hali var işte

Bir cevap bırakın