erkek hisleri hakkında anlayamadıklarım

Soru

Bir erkek bir kadına erkeklik hislerim uyandırman helaki bende sende kadınsı hislerin bende olmuyor mu derse Ben bir erkeğim bi insandan etkilenebilir doğal bir şey bundan da utanmıyorum yine söylüyorum ses tonun erkeksi hislerimi uyandırıyor çocuk değiliz bundan da utanmıyorum hislerimi açmaktan düşüncelerimi söylemekten pişmanlık duymuyorum beni sapık vs olarak nitelendiriyorsan şuanda sil bence derse ne anlama gelir bu yazılanlar yukarda. ben ne zaman bir erkekle konuşmak istesem hep tek sex istedikleri için güvenemiyorum bekarım ve hiç evlenmedim artık bende yuva kurmak istiyorum yaşım geçiyor baya

Cevaplar ( 11 )

 1. 2

  hemen uzaklaş. Ara sıra isteyebilir bu tür sevgili, flört olaylarında ama istedi diyede aklı sürekli orda anlamına gelmez. Anladığım kadarıyla sen evlenmeden bu tür şeyleri yapmak istemiyorsun. Ve sen hayır demene rağmen 7/24 sürekli bunu söylüyor her konuda olayı oraya çekiyorsa şaka bi tarafa cidden uzaklaş.

 2. 8

  Çok zor bir soru kadın erkek ilişkileri iyi olanlar yanit verebilir ancak

 3. 3

  Aynı dediginiz gibi dediyse istemem yan cebime koycudur. Bir erkek evleneceği kadına daha tanımadan etmeden dogru durust konusmadan cinselliğe giriyosa amacı bellidir söylemeye gerek yoktur

 4. 4

  hayatım temel kural bellidir erkek yada kadın fark etmez duygularında hislerinde net değilse tutku ile bağlanmıyorsa o birliktelik çabası zorlamadır, sonunda fırtına diner bakmışsınız ortada birşey kalmaz. belli ki frekanslar tutmuyor sizin için zaman kaybından başka birşey değil. bu arada yaş kaç ki sizde bu kadar sitemde bulunmuşunuz ?

 5. 8

  merhaba, günümüz şartlarında erkekler kadınları fazlaca cinsel obje olarak görmeye başlamışlardır. eğer karşısındaki kız cinselliği kabul etmiyorsa hemen ayrılma modu ve beni sevmiyorsun ithamında bulunulur. masum duygularla olaya yaklaşan kızlar ise bu aldatmacaya kanıp sevgisini kanıtlamak için ilişkiye razı olurlar. ancak gerçek hiçte öyle değildir. bu tip erkekler karşısında ne yapsan ortada kalırsın. o sebeple olay cinselliğe geliyorsa sonunda bir dayatma oluyorsa bilin ki o erkek kaçmanız gereken birisidir.

 6. 4

  niye öyle diyorsunuz kızcağız kafası karışık bir çıkış yolu arıyor. mutluluk ararken tam tersine daha çok mutsuzlukla karşılaşmış. herkesin kısmeti şansı bir olmuyor malesef bazıları üzücü deneyimler yaşayabiliyor. sözüm ona ki tek bir insanda takılıp kalmasın kendini yok yere harab etmesin. elbette farklı bir zamanda onunda karşısına aradığı gibi mutlu olacağı bir erkek çıkacaktır. yeterki başkalarınada şans vermeyi bilsin. mesela bende yıllardır aradığımı bulamadım hep talihsiz insanlarla karşılaştım. bir çok şeyi geride bıraktım geleceğe umutla bakıyorum. elbette hislere değer veren bir kız karşıma çıkacaktır diye düşünüyorum.

  • 2

   Tsk ederim allah razi olsun senden iste beni anladin icin bende her parmak bir olmadi icin sans vermek istedim icin sordum soruyu ama kafam karisik herkez tek bir sey istedi icin kafami karistiran su beni sapik saniyorsan hemen sil filan burda soruyu sordum ama malisef bana karsi olan yorumlarda aldim ve pisman oldum normalde ben kolay kolay olmam

  • 1

   @sercee bak şimdi olay farklı açılardan farklı durumlara göre değerlendirilebilir. örneğin tanıştığın kişi ile yılların geçmiştir artık bir güvenin vardır cinsellik konuşursun. ama diyelim tanışalı daha çok kısa süre oldu olay cinselliğe geliyorsa anlaman gereken bu kişini aklında cinsellik olduğudur. kişinin fikri neyse zikride odur hesabı. tabi tersi şöylede olabilir, diyelim biz ikimiz seninle bu siteden tanıştık konuşuyoruz daha bir ay olmadı ben cinsel konulara girdim, bu sefer değerlendirme kriterin şöyle olamalı, biz zaten seninle cinsel konularında olduğu bir sitede tanıştık haliyle benimde sana karşı cinsel konu açmam bir konuda düşüncelerini öğrenmeye çalışmam normal olur. çünkü biz baştan bunu bilerek tanışmış olduk, bu mantıkla bakılabilir. buradan hareketle kişiyi değerlendirirken sana olan saygısı ve genel diyalog sıralaması istikrarlımı ona bakabilirsin. aşk duygusallık romantizm derken bir anda cinsel şeyler çıkıyorsa karşındaki kişi isterik birisi olabilir. herkesi de bir kefeye koyup tartma çünkü belki karşındaki kişi sana kendini doğru ifade edemiyor bu sebeple sende onu yanlış anlıyor olabilirsin. yazdıklarını okuyunca sende duygusal melankolik bir karakter görüyorum, herşeyi çok detaylandıran, insanları kendin gibi iyi niyetli olarak düşen birine benziyorsun, birde evinin kadını anaç ruhlu gibisin. sanki desem yengeç kadını 🙂 bana öyle bir hissiyat verdi tahminim tutmayabilir de..

 7. 3

  güzel bir soru. kadınların ve erkeklerin arkadaşlık anlayışları çoooooook farklı.kadınlar erkeklerden kanka olabileceğini düşünür ve biriyle çıkmaya başlasa bile onunla hemen yatmak istemez. erkeklerin arkadaşlık anlayışıysa tamamen seks üzerine kurulu. bir erkeğin kıza yaklaşımı asla kankalık üzerine değil ondan faydalanma üzerine diyebiliriz. elbette istisnası vardır. erkekler biriyle çıktıklarında ise tek düşünceleri onu yatağa atmaktır. kabul edelim ki bu böyledir ve gerek anatomik gerek fizyolojik olarak böyledir. o yüzden çevrenizdeki erkekleri bir gözden geçirin. bununla alakalı bir içecek firmasının reklamı vardı.onu da şiddetle öneririm. neticede kadın ve erkek tamamen farklı dünyalardır. bunu böyle kabullenirsek rahat edeceğiz.

 8. 4

  erkek erkekliğini yapıyor bu başka türlü anlatılamaz. erkekler güzel kızlarla başbaşa kalınca böyle oluyor. yapılacak hiçbir şey yok.

Bir cevap bırakın