anal masturbasyon erkek hakkında ne düşünüyorsunuz

Soru

19 yaşında yurtdışında yaşayan bir erkeğim.5-6 anal mastürbasyon duygusu var. Sizi temin ederim ki erkeklere ilgim yok. Zaten 1 hafta önce de kız arkadaşım vardı ayrıldık. Yalnız bu içimdeki duygu çok kabarınca bir kaç kez parmak ve el denemesinden sonra internetten bir 4,5 ve 5 cm kalınlıklarında birer buttplug ve dildo aldım. Sonra bir anal gevşetici spreyde aldım ve 7-8 kullanmamdan sonra sprey olmadan dildoyu artık rahat bir şekilde içime alabiliyorum Anal mastı en az haftada bir kez yapıyorum ve inanılmaz çok haz veriyor .Eğer  müsaitsem zamanım olursa daha haftada 2-3 çıkıyor evde bazen butt plugla geziyorum  dolaşmaya çıkıyorum içimdeki hazzı artık anca böyle dindirebiliyorum burda ama artık bunu tam anlamış değilim içimdeki bu his sizce normal mi ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  öncelikle herhangi bir cinsel davranışı yaparken sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapılması önemlidir. anal masturbasyon yaparken de temizlik ve hijyen konusunda dikkatli olunmalıdır. yaparken kendinizi zorlamamaya ve rahatsız hissettiğinizde durmaya dikkat etmelisiniz. eğer anal masturbasyon yaparken ağrı veya diğer rahatsızlıklar yaşıyorsanız, zorlamamanız en doğrsu. tüm bunlardan sonra erkeğin anal mastürbasyon yapması yanlış bir tatmin yöntemi, kendim yapıyor olsamda gerçekler bölye yapmamalarını öneririm. çünkü sizinde dediğiniz gibi bu zevk veren alışkanlık halini alıyor brakmak istemiyorsunuz. üstelik bu tatmin yetersiz gelemye başlayınca daha ileri seviye çılgınca şeyler arzulamaya başlıyorsunuz.

 2. 4

  kadınlar sevmiyor, erkekler bayılıyor. bu kadar mı zevki bu erkekler için herkes bunu deniyor ? bide penis kilidi takın daha güzel olmaz mı ?

  • 2

   tam olarak benim hislerime tercüman oldun. bu nasıl bir şey ki erkekler yapmak istiyor ve yapınca bırakamıyor daha çok istiyor. gerçekten çok mu güzel zevkli bisey bende çok merak ediyorum. çünkü bir kere psf olan erkek o günden sonra hayatına bi anlamda kadın olarak devam etmek zorunda kalıyor buna değer mi diye düşünüyor insan? pişman da olmuyor daha istekli oluyor lar. bunları görünce duyunca acaba denemeli mi diye düşünüyorum bazen

 3. 3

  senin bir an önce düzenli birlikte olabileceğin aktif bir partner e ihtiyacın var boşuna vakit kaybetme sen artık seçimi yapmışsın en azından bir aktif seni daha mutlu eder ve istedikçe yanına gider yaşamak istediğini fazlasını yaşarsın

  • 2

   bence bağimlilik yapmasınin sebebi; bayanlarda olduğu gibi baska tercihi olmamasidir. tek bir giris yeri var. oda oradan zevk almaya calışiyor zannedersem..

Bir cevap bırakın