gay erkekler yatakta nasıl daha fazla haz alır

Soru

ben gay eğilimli bir bireyim ve biseksüel veya gay erkekler size sormak istiyorum, gay bir erkeği yatakta nasıl çıldırtabilirim, nasıl memnun edebilir, daha çok zevk almasını sağlarım, sevdiğiniz pozisyonlar nelerdir bunları öğrenmek istiyorum. bu arada anal sekste içe boşalma sizin için sıkıntı mı?

Cevaplar ( 5 )

 1. 5

  Gaylar genelde analdan çok zevk alırlar yalanmasi falan gibi bu yuzden en can alici yanları oralar

 2. 4

  hayatım öyle kompleks karmaşık birşey yok. tek yok var oda belli bo**lu dereden geçiyor işte 🙂 üstelik erkek prostat uyarımında yapay dildo olmuş, parmak olmuş, penis olmuş, tahta fırça sapı olmuş hiç bir fark yok. hepsi aynı işi görüyor. öyle posizyon teknik taktik falanda yok, prostat anüsten içeri 10 cm içeride bu kadar ilerlemek yeterli. prostat uyarımından başka bir haz yok. haliyle sorulacak keşfedilecek hayal kurulacak teknik yöntem taktik yok. bu arada unutulmaması gereken içeri boşalma bağırsak florasını bozacağı için ishal şişkinlik yaz ve bağırlsak çalışmla düzenini florasını bozacaktır. sürekli tekrarlanması durumunda pasif bireyde kalıcı geçmeyen sindirim sistemi rahatsızlıklarına sebep olur. diğer yandan aktif bireyde, bağırsaktan penise ve ordan idrar yolu içine ilerleyip testislere üreme sistemine böbreklere kadar giden bakteriler sebebi ile ihtihaplar hastalıklar mantak sorunları orgna yetmezliklerine giden süreçler yaşanabilir. ters ilişkide her şartta kessinlikle korunmak prezervatif kullanmak şart şart sart !! umursamayan kişilere bakteriler virüsler gerken dersi itina ile vereceklerdir 🙂

 3. 3

  zaten yapılan beli o konuya hiç girmiyorum. lakin benim diyeceğim biraz daha duyguları hisleri dokunuşlar kullanmanız. öyle porno filmlerdeki gibi cinselik yaşanmaz. kadın yada erkek fark etmez, dokunulmayı, okşanmayı, opücükleri vücudunda hissetmeyi, sıcak tenin temasından, kulağa fısıldanan tatlı hoş iltifatlardan herkes hoşlanır. ağır tempoda tensel uyaranları kullanark duygusal cinsellik ilişkinizde fark yaratır. her gece bir başkası ile yaşanan fuhuştan uzak durun, diğer arkadaşların dediği gibi korunmayı unutmayın. korunmak sadece gebelik için değil sağlık içinde elzemdir.

  • 2

   yine döktürmüş tamda yerine parmak basmış. eğer yatakta daha çok haz almak haz vermek istiyorsanız ten duyularına ve temasına daha çok önem verin. bu sayede yaşadığınız cinsellik daha ateşli ve doyurucu olacaktır. birde hep aynı şeyleri yapmayın bazen heyecan katın değiştirin, değişik şeyler deneyin.

 4. 4

  yani alınıyor bir şekilde yeterki aldırmayı bilen birisi olsun

Bir cevap bırakın